הצלה ללא גבולות נערכת באומן ומקימה מרפאה חדשה שתשרת את הבאים לאומן

מרפאה נוספת באומן – מד"א – 'הצלה ללא גבולות' נערכת באומן ומקימה מרפאה חדשה שתעמוד לשירות עשרות אלפי הבאים לאומן בימי ראש השנה ובכל תקופת ימות השנה – מסוק שהושכר מטעם חברות הביטוח, יעמוד לשירות המטופלים והמבוטחים

מרפאה באומן - תשרת את המבקרים בכל תקופת ימות השנה // צילום: 'הצלה אומן'

מד"א – 'הצלה ללא גבולות' נערכת באומן ומקימה מרפאה חדשה שתעמוד לשירות עשרות אלפי הבאים לאומן בימי ראש השנה ובכל תקופת ימות השנה.

המרפאה החדשה שהולכת ונבנית בימים אלו בכניסה האחורית לקברו של רבי נחמן מברסלב באומן ברחוב פורסקה 6 תעמוד לשירות עשרות אלפי המתקבצים בימי ראש השנה באומן ובכל תקופת ימות השנה, בכדי שהמרפאה תקבל מעמד חוקי ובהתאם לדרישות חברות הביטוח, המרפאה תפעל בשיתוף הצלב האדום, כאשר רופא אוקראיני יפקח על הטיפולים שיינתנו למטופלים במסגרת החוק.

בתקופת ראש השנה הבעל"ט יעמדו לשירות ההמונים במרפאה באומן, רופא משפחה, רופא ילדים, ומנתח בכיר שיעמדו בהיכון עם כל הציוד והמכשור הדרוש כולל תרופות שהגיעו באספקה מיוחדת מישראל, כוננים ופרמדקים של מד"א יפנו בעת הצורך את המטופלים למרפאה החדשה, על מנת לתת מענה מקצועי ורחב, ובהתאם להערכת מצב של הרופאים, יוחלט במקום על חלופות להמשך הטיפול בחולה, במידה ויזדקק לכך, יוחלט האם להעבירו למרפאה של הקלויז המרכזי, לבתי החולים במרכז העיר אומן, או לבתי חולים בקייב.

מסוק שהושכר מטעם חברות הביטוח, יעמוד בכל תקופת ראש השנה לשירות המטופלים והמבוטחים, רופא אוקראיני ופרמדיק של הצלה ללא גבולות ילוו את החולה לאורך כל זמן הטיפול, במידת הצורך, יועבר המטופל לבית חולים בקייב באמצעות המסוק או באמצעות אמבולנס של הצלה ללא גבולות.

לקראת ראש השנה תצא הודעה מיוחדת לאיסוף חובשים ופרמדקים מטעם מד"א שטסים לאומן לראש השנה, המתנדבים יקבלו הודעה מסודרת לגבי הציוד וחלוקת המבצעים בשטח.

 

תגובות

מצויין שיש תחרות כך הקלינטיים מרווחים

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ג אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.