חדשות אומן

הפצועה מצרפת שנפגעה בתאונה קשה כשהייתה בדרכה לאומן, התעוררה לחיים

נס רפואי! • הפצועה מצרפת שנפגעה לפני 3 חודשים בתאונה קשה כשהייתה בדרכה לאומן, התעוררה לחיים והחלה לתפקד בכוחות עצמה. יו”ר ‘הצלה אוקראינה’ הרב הלל כהן אומר ל’אומן שלום’: “מדובר בנס רפואי לכל הדעות” • המשיכו להתפלל על לורה עליה אסתר בת חיה דניאל

זירת התאונה | צילום: באדיבות המצלם

כזכור, לפני 3 חודשים (כ”ז ניסן) אירעה תאונה דרכים קשה ברכב שבו נסעה תושבת צרפת כשהייתה בדרכה לציון רבי נחמן מברסלב באומן. נהג משאית מקומי פגע ברכב שהסיע אותה מקייב לאומן. הנוסעת נפצעה קשה ומצבה הוגדר קריטי. כוחות ההצלה שהגיעו למקום התאונה פינו את הפצועה לבית החולים בקייב שם נותחה בניתוח ראש מורכב, ומצבה הוגדר קריטי עם סכנת ממשית לחייה.

בשל מצבה הרפואי הקשה שהייתה נתונה בו ולאחר התייעצות עם רופאים מומחים מישראל שהוזמנו על ידי ארגון ‘הצלה אוקראינה’ בראשותו של הרב הלל כהן מקייב, נקבע כי יש צורך להעבירה לבית חולים מקצועי בישראל או בצרפת. בערב שבת פ’ בהר היא הועלתה לטיסה רפואית שהוזמנה במיוחד עבורה, עבור המשך טיפול רפואי בצרפת.

יו”ר ‘הצלה אוקראינה’ הרב הלל כהן, שהיה בקשר בכל העת עם משפחתה של הפצועה, סיפר ל’אומן שלום’ לגבי זהותה של הפצועה: “הפצועה לורה עליה אסתר (בת 36) פסיכולוגית במקצועה היא בת יחידה להוריה, משפחתה רחוקה מאד מיהדות. אביה נפטר לפני כמה שנים, אמה מבוגרת מאוד והיא עדיין לא נישאה. בשנים האחרונות היא החלה להתקרב ליהדות – ולחסידות ברסלב על ידי האזנה לשיעוריו בשפה הצרפתית של המשפיע בברסלב הרב אברהם יפרח שליט”א – ומאז היא חלמה להגיע לציון רבינו באומן”.

כאמור, הפצועה התעוררה לחיים והחלה לתפקד בכוחות עצמה. בשל מורכבות הפציעה הקשה שעברה, כעת, עליה לעבור תהליך שיקום מורכב שיארך זמן רב.

המשיכו להתפלל על לורה עליה אסתר בת חיה דניאל

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.