חדשות אומן

העיר אומן ברשימה הפופולרית של גוגל – איפה זה אומן? מתוך 11 השאלות

איפה זה אומן? – מנוע החיפוש העולמי ‘גוגל’ מסכם שנה וחושף כי מתוך 11 השאלות הכי פופולריות בנושא תיירות שהגולשים הישראלים חיפשו בשנה החולפת, נמצאת העיר ‘אומן’ שבאוקראינה מקום קבורתו של רבי נחמן מברסלב זיע”א

עיבוד: אומן שלום

לא רק ניו יורק, לונדון ורודוס – ‘אומן’ נחשבת כיעד הפופולארי בקרב הגולשים הישראלים ברחבי הרשת, כך על פי סיכום תוצאות החיפוש של ‘גוגל’ (Google) לשנת 2015 למנינם. מתוך 11 השאלות הכי נפוצות בנושא תיירות נשאלה השאלה: איפה זה אומן?

את התוצאות ניתן היה לראות השנה באומן ראש השנה תשע”ו – 50 אלף יהודים מכל העולם השתתפו בקיבוץ הקדוש באומן, כך על פי הסקר שפורסם באתר ‘אומן שלום’.

לקראת הנסיעה בערב ראש השנה האחרון – נרשם שיא כל הזמנים בכמות ההזמנות לטיסות לאומן, מיהודים המבקשים להשתתף בקיבוץ הקדוש סמוך לציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב זיע”א – כך עלה מסקר מקיף של ‘אתר אומן שלום’.

הסקר נערך בקרב סוכני הנסיעות הכלליים, שדיווחו על ביקוש שיא לטיסות למזרח אירופה. ע”פ הסקר שערכנו רוב הנוסעים לאומן ראש השנה (35,000 נוסעים) הגיעו מארץ ישראל, הנוסעים הנוספים הגיעו מ- 52 מדינות בעולם, מארה”ב הגיעו כ – 10,000 חסידים ו – 5,000 נוספים הגיעו משאר מדינות בעולם, כגון: צרפת, אנגליה, ארגנטינה, איטליה, גרמניה, קנדה, רוסיה, אוקראינה, ואפילו מאירן.

גם ברשות שדות התעופה דיווחו על גידול דרמטי של 25% בתנועת הנוסעים בטיסות הבינלאומיות בנתב”ג. בנמל התעופה בן גוריון נערכו עם צוות מתוגבר ומיומן ליציאת עשרות אלפי חסידי ברסלב הנוסעים לאומן בימים שלפני ראש השנה, העובדים וההנהלה ברשות שדות התעופה נערכו להתמודד עם הגידול הדרמטי בתנועת הנוסעים שנמשך עד לאחר חגי תשרי.

‘אומן כל השנה’ – אתר ‘אומן שלום’ נועד לסייע ולתת מידע לציבור המבקש להגיע לאומן לציונו של רבי נחמן מברסלב זיע”א בדרך הקלה והנגישה ביותר, את התוצאות אנו רואים מדי יום, מאות אנשים מבקשים להגיע בזמני השנה לאומן ונעזרים בסייעתא דשמייא באמצעות המידע הנגיש באתר, כמות הביקוש ליעד הפופולארי ‘אומן’ צובר תאוצה מיום ליום ורואים אנו בחוש איך נבואתו של רבי נחמן מברסלב שאמר: ‘בסוף כולם יהיו ברסלב’ הולכת ומתגשמת לקראת הגאולה הקרובה במהרה בימינו, אמן.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.