חדשות תעופה

הסכם “שמים פתוחים” הביא לגידול משמעותי במספר הטיסות מישראל לאירופה

גידול משמעותי במספר הטסים לאומן • רשות שדות התעופה פרסמה דו”ח חדש הקובע כי הסכם “שמים פתוחים” הביא לגידול משמעותי במספר הטיסות מישראל לאירופה. בין היעדים המבוקשים באירופה נמצאת גם קייב

בדרך לאומן

גידול משמעותי במספר הטסים לאומן.

רשות שדות התעופה פרסמה דו”ח חדש הקובע כי הסכם “שמים פתוחים” הביא לגידול משמעותי במספר הטיסות מישראל לאירופה. במהלך 2013 חל גידול של כ-7% במספר הנוסעים למדינות האיחוד ובשנת 2014 נרשם גידול של 8.5%, בין היעדים המבוקשים באירופה נמצאת גם קייב, היעד המבוקש ביותר עבור הנוסעים לאומן.

הדו”ח סקר את השפעות יישום הסכם “שמים הפתוחים” עם האיחוד האירופי וקובע כי בשנתיים הראשונות ליישום ההסכם (2013-2014), חל גידול בממוצע של 9.5%, בטיסות בין ישראל לאירופה, לעומת גידול ממוצע של 0.6% בשנתיים שקדמו לחתימת ההסכם.

הצמיחה העיקרית בגידול הטיסות ליעדי אירופה הייתה בזכות פעילותם של חברות הטיסה המוזלות (Low Cost ) בתכנית הטיסות הצפויה של חברות התעופה ה- Low Cost לעונת קיץ 2015 מצביעה על מגמת גידול מואץ בתחרות בהיצע הטיסות.

השר כץ ציין כי הסכם “שמים הפתוחים” שנחתם לפני כשנתיים, הביא להישגים ראשונים משמעותיים עבור הצרכן הישראלי ולחברות התעופה הישראליות שהצליחו בעקבות ההסכם להגדיל את מספר הטיסות והיעדים בין ישראל ואירופה.

נותני שירותי הקרקע באומן מדווחים כי בשנה האחרונה בשונה משנים קודמות קיים גידול משמעותי בביקוש שירותי הלינה והאוכל עבור זוגות צעירים וקבוצות גדולות הבאות במשך השנה לאומן. כאמור, גידול הנוסעים לאומן נובע בעיקר מהמחירים הזולים שמציעים חברות התעופה המוזלות, התחרות גדלה והמחירים יורדים. כיום, מסתבר שלנפוש באומן זול יותר מלנפוש בישראל.

בנוסף, כידוע שם רבינו מתפרסם בעולם, ציון רבי נחמן מברסלב באומן נחשב למוקד ישועות המשפיע שפע בגשמיות וברוחניות, מוקד הישועות באומן הוכיח ומוכיח את עצמו בניסים ונפלאות מעל הטבע אצל הבאים להשתטח בציון הקדוש.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.