המשפיע הרב קלמן גולדשמידט שליט"א השתחרר במפתיע מבית החולים

נס חנוכה של המשפיע • המשפיע הרה"ח ר' קלונימוס קלמן גולדשמידט שליט"א השתחרר היום (שני) במפתיע מבית החולים לאחר שבימים האחרונים אושפז במצב קריטי בשל קריסת כליותיו

המשפיע חזר ללימודו, הערב בביתו | צילום: באדיבות המצלם

המשפיע מברסלב ר' קלונימוס קלמן גולדשמידט שליט"א אושפז בשבוע שעבר (רביעי) כשהוא במצב קריטי בשל קריסת כליותיו שחדלו לתפקד, ההחמרה הרפואית של ר' קלוינימוס קלמן החלה לפני כשבועיים ימים, כאשר מצבו הלך והתדרדר וכאבים עזים שתקפו את גופו ריתקו אותו למיטתו בלי יכולת לזוז. למרות התעקשותו של ר' קלמן להתפנות לבית החולים, בני המשפחה ביקשו להקל על התמודדותו עם מחלת הסרטן המקוננת בגופו קרוב לשלוש שנים ולאחר התייעצות עם רופאים בכירים, הוא פונה לבית החולים הדסה עין כרם כשהוא במצב קריטי.

המשפיע עבר ניתוח מורכב בכדי לנסות להציל את כליותיו שקרסו והפסיקו לתפקד. בעקבות ההחמרה, משפחתו פנתה לציבור בבקשה להרבות בתפילות לרפואתו. אלפים רבים בעם ישראל קיבלו עליהם לומר ברכת 'אשר יצר' בכוונה גדולה וביומיים האחרונים החל שינוי דרמתי במצבו, ובנס של ממש יצא מכלל סכנה.

"זה פשוט בגדר של נס", כך הגדיר מנהל המכון האונקולוגי בבית החולים הדסה עין כרם ד"ר קורל את השיפור במצבו של המשפיע הרב קלמן גולדשמידט שליט"א, כאמור ר' קלמן שוחרר היום בצהרים לביתו והודה לעם ישראל על התפילות לדבריו "זה לא מובן מאליו שאני עכשיו יושב עכשיו כאן, בבית, הר נוף, רחוק מהדסה עין כרם. ביום רביעי שעבר הגעתי להדסה  במצב קריטי, עם כליות שלא מתפקדות, קרסו שתיה, ניבאו לי שם מיד שאני הולך להיות דבוק לדיאליזה עד סוף חיי –  אבל הבורא החליט אחרת".

"והנה אני כאן, נס חנוכה" אומר ר' קלמן בהתרגשות, "הפרופסור קורל אמר שזה בגדר של נס. נס חנוכה בשבוע שחל בו, זה דבר עצום. אני לא חושב שיש לי זכות גדולה להגיע לכזה נס, הנס הזה הוא וודאי נס של כלל ישראל, שמעתי שהרבה התפללו עלי וקיבלו עלי קבלות, אבל הפלא הגדול היה שמכיוון שהיה פה ענין  סתימת מערכות, הבן שלי הציע את ההצעה היפה שיתפללו עבורי את ברכת "אשר יצר בכוונה", אני בטוח שזה עשה את הפעולה".

"אני רוצה להגיד לכם, שמי שזכה שהצטרף למעגל הנפלא הזה של "אשר יצר", הוא מרבה לעצמו ולכל העולם רפואה. ההכרה הזו בטוב הזה, שהקב"ה הוא רופא כל בשר והוא מפליא לעשות – זה לא רק בעולם המוחשי שלנו, זה נכנס לעולם הננו, לעולם האטומי; גם שם כל פעולה ופעולה, זה הכל מאיתו יתברך.  אז אני מודה לכל אלה שסייעו בעדי להגיע לכאן. מחר בעזרת השם אני אדליק נר חנוכה, עם הילדים והמשפחה. חנוכה שמח, להודות ולהלל" מסיים ר' קלמן בהודייה גדולה.

כזכור, לפני כשנתיים וחצי המשפיע הרה"ח ר' קלונימוס קלמן גולדשמידט שליט"א פונה לבית חולים 'שערי צדק' בירושלים לאחר שחש ברע, בבדיקות שנעשו ע"י הרופאים התגלה גידול ממאיר בבטנו, המחלה הנוראית התפשטה לכלי הדם, הרופאים אמרו לבני המשפחה כי הגידול התגלה באיחור ולא ניתן לעשות שום דבר בעניין, מלבד טיפולים כימותרפיים שאותם ר' קלונימוס קלמן התעקש  שלא לעשות.

הציבור נקרא להמשיך להתפלל ולעורר רחמי שמים לרפואת רבי קלונימוס קלמן בן רחל – לרפואה שלמה בתוך שאר חולי עמו ישראל.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ו אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.