חדשות אומן

המשטרה מנעה את הנסיעה לאומן ושלמה פיצוי ע”ס 42,000 שקלים

בעל תשובה שביקש לטוס לאומן בשנה שעברה, נתקל בצו עיכוב יציאה מהארץ, על אף ששילם את חובו לחברה וסיים לבצע את עבודות השירות שנגזרו עליו בשל כך. לאחר שפנה לבירור

במעמד 'תיקון הכללי' באומן | צילום: יוסי גאלבערגער

בעל תשובה שביקש לטוס לאומן בשנה שעברה, נתקל בצו עיכוב יציאה מהארץ, על אף ששילם את חובו לחברה וסיים לבצע את עבודות השירות שנגזרו עליו בשל כך. לאחר שפנה לבירור העניין, המשטרה הודתה כי חלה טעות ופיצתה אותו בכ – 10,000 ש”ח.

לקראת ראש השנה אשתקד רכש כרטיס טיסה לאומן ראש השנה, אך כשהגיע עם קבוצת חברים לנמל התעופה בן גוריון, גילה פעם נוספת כי עדיין חל עליו צו איסור יציאה מהארץ. הוא נותר מאחור כשהקבוצה המריאה לאומן בלעדיו. הפעם הוא לא ויתר והחליט לתבוע את משטרת ישראל בסכום של 83,000 שקלים. המשטרה, טענה בבית המשפט כי על התובע היה לבדוק כי הצו הוסר וכי הוא חופשי לצאת מן הארץ. בסופו של דבר, הגיעו הצדדים לפשרה שאושרה על ידי השופט יאיר דלוגין וסוכם כי משטרת ישראל תשלם לתובע פיצוי ע”ס 42,000 שקלים.

תגובתו של עו״ד אייל אבולפיה שייצג את התובע התפרסמה בחדשות 2 ובה נמסר כי “מדובר באירוע מצער שטמן בחובו רשלנות חמורה וחלמאות של משטרת ישראל, שהביאה לפגיעה קשה בחירותו של מרשי. הטענה שהועלתה כי היה עליו לבדוק בעצמו היא תמוהה ביותר בהינתן שבעבר כבר פוצה מרשי בסכום נכבד”.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.