חדשות אומן

המניין של הנגיד שיינר באומן נוחל הצלחה רבה ועושה עליה לארץ ישראל

ההכתרה באומן – החתימה בארץ ישראל • המניין של הנגיד שיינר באומן נוחל הצלחה רבה ועושה עליה לארץ ישראל – ביום כיפור הבעל”ט יתקיים המניין המקורי לראשונה גם בירושלים כשאליו צפויים להצטרף גם בני משפחותיהם של המתפללים שנטלו חלק בתפילות ראש השנה באומן

בעלי המנגנים במוצאי ראש השנה באומן | צילום: יוסי גאלדבערגער

המניין של הנגיד שיינר באומן המתקיים בקיבוץ הק’ באומן מגיע ביום כיפור הבעל”ט לירושלים – המניין הייחודי המלווה בשירה וריקודים בסגנון קרליבך, מתקיים באומן זה השנה השלישית ונוחל הצלחה רבה והתלהבות רבתית בקרב אלפי המתפללים המשתתפים בו.

המניין של שיינר באומן החל את פעילותו לפני שנתיים והוקם ביוזמתו של הנגיד שיינר עבור בני קהילת “אור החיים” – מונסי ניו יורק, הצלחת המניין בסגנונו הייחודי התפרסם בקרב הציבור באומן שאליו הצטרפו רבים ואחרים המעידים על חוויה רוחנית מרגשת. המניין מורכב מחזנים ובעלי מנגנים שבראשם החזן בערי וועבר, והגרמען יואל ליבוביץ’ הסוחפים עימם את ציבור המתפללים בליווי שירה וריקודים בסגנון קרליבך.

לאור ההצלחה הרבה, המניין עושה השנה עליה לארץ ישראל, וביום כיפור הבעל”ט יתקיים המניין לראשונה גם בירושלים כשאליו צפויים להצטרף גם בני משפחותיהם של המתפללים שנטלו חלק בתפילות ראש השנה באומן, השמועה על קיום המניין בירושלים מעוררת התרגשות בקרב הציבור אשר צפויים להשתתף בו ביום כיפור הקרוב…

במודעה שהתפרסמה אמש נכתבו זמני התפילות ביום כיפור הבעל”ט: כל נדרי בשעה – 18:00, תפילת שחרית ב – 9:00, מוסף ב – 12:30, מנחה ונעילה בשעה 16:30. במוצאי יום כיפור יתקיים במקום “קומזיץ” מיוחד. התפילה תתקיים בירושלים באולם “בארכה” רח’ כורש 7 – הציבור מוזמן.

לפניכם מודעות זמני תפילות ראש השנה באומן וזמני התפילות ביום כיפור בירושלים.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.