הלכה לעולמה האשה הצדקת מרת מרים בילא ויצהנדלר ע"ה

ברוך דיין האמת • ביום שישי הלכה לעולמה האשה הצדקת מרת מרים בילא ויצהנדלר ע"ה אשת הרה"ח ר' שמעון דוב ויצהנדלר יבדל"ח לאחר שנזדככה ביסורים וקיבלה אותם באהבה • ת.נ.צ.ב.ה

בשמגר | צילום: באדיבות המצלם

ברוך דיין האמת • ביום שישי (פר' וישלח) הלכה לעולמה האשה הצדקת מרת מרים בילא ויצהנדלר ע"ה אשת הרה"ח ר' שמעון דוב ויצהנדלר יבדל"ח לאחר שנזדככה ביסורים וקיבלה אותם באהבה – סמוך לשבת קודש נטמנה בהר הזיתים • ת.נ.צ.ב.ה

אשת חיל מי ימצא – מרים בילא ויצהנדלר ע"ה.

בני משפחתה מספרים עליה כי חייה התחילו בניסיונות קשים, בלשון המעטה ייסורים כמעט בכל התחומים. אך היא לא ביקשה עזרה למרות כל הקשיים והמגבלות ועיניה היו מופנות תמיד כלפי מעלה בתפילה שימציא לה תמיד את הדרך הנכונה. אף אחד גם מבני ביתה לא באמת ידעו את מצבה.

כל חייה אחזה חזק בדיבורי חיזוק אמונה וביטחון. מחכמת החיים שלה דאגה לכוון כל מי שניכר לצידה בטוב טעם ודעת בחיזוק אמונה וביטחון לכל שכל מה שה' עושה לטובה הוא עושה. פיה היה מפיק מרגליות, יעצה אין ספור עיצות בענייני שלום בית חינוך ילדים והתמודדויות נוספות בחיים ולכל דבר מצאה פתרון עם חיזוק וראיה חיובית.

היום האהוב עליה היה שבת קודש. את ההכנות  לשבת כבר התחילה מיום רביעי. הכל היה מעשה ידיה. השירה שלא ויתרה עליה בשבת גם כשהייתה חלשה מאד, וכשהגיע העת לצאת שבת היא ביקשה, אל נא תלכי שבת.

כשכולם היו חזקים מכל זמן אחר קראו קריאת שמע, אמרו וידוי שרו את השיר שהיא הכי ראויה לו אשת חיל. לא ויתרו על זמירות שבת וכך אחרי חצות היום שלוש שעות לפני שקיעה השיבה נשמתה ליוצרה זכה וטהורה וזכתה למנוחה בקדושה ובטהרה בפניא דמעלי שבתא את חותם השבת היא השאירה עם הצפצוף של שבת בשירת גיט שאבעס ויצאה טהורה לקבורה למרגלות הר הזיתים.

תהא נשמתה צרורה בצרור החיים.

ניחום אבלים בבית משפחת ויצהנדלר
יושבים שבעה בבית המנוחה רחוב אדוניהו הכהן 24 א' ירושלים
זמני ניחום לפני הצהרים: 1:30 – 10:00
זמני ניחום אחר הצהרים: 10:00 – 4:00

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.