חדשות אומן

הכתב 10 מר צבי יחזקאלי הגיע היום (שני) לשאת תפילה בציון הקדוש

העיתונאי והכתב לענייני ערבים בערוץ 10 מר צבי יחזקאלי הגיע היום (שני) עם משפחתו וילדיו לשאת תפילה בציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב זצוק”ל באומן

צבי יחזקאלי עם מורו ורבו ר' קלוינימוס קלמן בן רחל | צילום: יוסף חיים גולדשמידט

צבי יחזקאלי התקרב ליהדות וחזר בתשובה לאחר נסיעתו הראשונה לאומן לפני כ- 6 שנים, סיפור נסיעתו לאומן היה בהשגחה פרטית עליונה, לפני כ-6 שנים צבי היה בדרכו לנסיעה להודו כהרגלו בזמני החופשות והחגים, צבי מספר שחבר התקשר אליו וביקש ממנו להצטרף אליו לנסיעה לאומן, צבי לא הבין איך הוא קשור לזה, ומאחר שהיה רחוק מאוד מהיהדות התעקש לא לנסוע לאומן, לאחר אינספור שכנועים הסכים בסופו של דבר להצטרף עם חבירו לנסיעה לאומן.

במקום שהותו באומן פגש לראשונה את המשפיע ר’ קלמן גולדשמידט שקירבו מאוד, ומאז נהפך לתלמידו הקרוב, צבי עבר מהפך גדול בחייו בזכות הנסיעה לאומן, ומאז  ועד היום הוא מגיע מדי שנה לראש השנה לקברו של רבינו נחמן מברסלב זצוק”ל באומן, “קשה לי לחשוב איך הייתי יכול לעבוד את השם לולא רבנו. צדיק ענק שהביא את כל הפתרונות לדור שלנו: שמחה, התבודדות, חוכמה אין סופית, לימוד זכות וחשיבה חיובית. לא פלא שרוב תנועת התשובה היום זה בזכותו. בכל יום הוא מפתיע אותי מחדש” כך אומר צבי יחזקאלי.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.