חדשות אומן

הכוכבת שהגיעה לאומן: "עברתי שם מסע רוחני גדול. קיבלתי על עצמי לשמור שבת"

האור של רבי נחמן מברסלב מאיר ופעל גם על הכוכבת המפורסמת שהגיעה לאומן. "עברתי שם מסע רוחני גדול. התפללנו על זוגיות, בריאות ופרנסה וכחלק מזה לקחתי על עצמי לשמור שבת"

ציון רבינו

מסע רוחני לאומן

האור של רבי נחמן מברסלב, מאיר ופעל גם על הכוכבת המפורסמת שהגיעה לאומן. "עברתי שם מסע רוחני גדול. התפללנו על זוגיות, בריאות ופרנסה, וכחלק מזה לקחתי על עצמי לשמור שבת"

כזכור, פרסמנו כי אחת הכוכבות המפורסמות מגיעה לאומן, התקשורת החילונית בישראל התעקשה לדווח ולהרגיע, שנסיעתה של הכוכבת לאומן  לא באה בעקבות התחלת תהליך חזרה בתשובה, אלא, בסך הכל הכוכבת מחפשת מעין קמע להצלחה. היא שמעה מחברותיה שנסעו בנסיעות נשים לאומן, וראו ברכה והצלחה גדולה בעסקים, ובזיווגים, לכן היא כל כך רוצה להגיע לאומן. כך הרגיעו בתקשורת החילונית.

אתמול (שני) שבה הכוכבת לישראל, לאחר ביקורה באומן באוקראינה, וסיפרה כי זו הייתה החוויה הכי מדהימה שהייתה לה בחיים. היא התפללה, שמעה הרצאות ושיעורים, רקדה ושמחה, ערכה הפרשת חלה, ובעיקר התפללה למציאת זיווג לה ולאחיותיה.

"עברתי שם מסע רוחני גדול. התפללנו על זוגיות, בריאות ופרנסה וכחלק מזה לקחתי על עצמי לשמור שבת", היא אומרת. חברה שלה שהצטרפה לנסיעה פרסמה ברשת, תמונה משותפת עם כוכבת מפורסמת נוספת וכתבה כך: "חזרנו מאווווומן ב"אורות" ועוד איזה "אורות" … חוויה עוצמתית ומרגשת ביותר!!".

הכוכבת המפורסמת אינה שומרת מצוות ועל פי הפרסומים היא הייתה רחוקה מהדת כמעט לחלוטין, אך לאחר ביקורה אצל רבינו  באומן, החליטה במפתיע להתחיל לשמור שבת.

תהיה הסיבה אשר תהיה,  דבר אחד ברור שכאשר יהודי מגיע לאומן, רבינו כבר ידאג לקיים את הבטחתו ובוודאי יוציאו מהשאול תחתיות. את ההבטחה הזאת רבינו כבר מתחיל לקיים בעולם הזה, כפי שידוע, רבינו מתקן את נשמות עם ישראל לקראת ביאת משיח  צדקינו, במהרה בימינו, אמן.

 

• ט"ו באב באומן // נסיעות נשים לאומן בט”ו באב

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.