חדשות אומן

היזהרו מנוכלים! תופעת כרטיסי החיוג הנמכרים על ידי מקומיים בשדות התעופה

היזהרו מנוכלים! תופעת כרטיסי החיוג הנמכרים על ידי מקומיים בשדות התעופה ובאומן בתקופת ראש השנה תופסות תאוצה, בשנים האחרונות צצו להם בשדות התעופה ובכיכר פושקינה באומן דוכני מכירת כרטיסי חיוג עם לוגו של חברות תקשורת, בעלי הדוכנים מציגים עצמם כנציגי מכירות מטעם החברה, ומציעים לחסידים מבצעים מיוחדים להתקשרות זולה מאומן לישראל לארה”ב ולכל העולם – בכתבה שלפניכם מבחר פתרונות לרכישה זולה ובטוחה.

חסיד ברסלב באומן | צילום אילוסטרציה: למצולם אין קשר לנאמר בכתבה

תופעת כרטיסי החיוג הנמכרים על ידי מקומיים בשדות התעופה ובאומן בתקופת ראש השנה תופסת תאוצה, בשנים האחרונות צצו להם בשדות התעופה ובכיכר פושקינה באומן דוכני מכירת כרטיסי חיוג עם לוגו של חברות תקשורת, בעלי הדוכנים מציגים עצמם כנציגי מכירות מטעם החברה, ומציעים לחסידים מבצעים מיוחדים להתקשרות זולה מאומן לישראל, לארה”ב ולכל העולם – בכתבה שלפניכם מבחר פתרונות לרכישה זולה ובטוחה.

ראו הוזהרתם! מדובר בנוכלים המנצלים את ציבור השוהים באומן, כרטיסי החיוג המוצעים למכירה על ידי אותם גורמים אינו שווה גרוש וחצי גרוש ואינו מכיל בתוכו אפילו דקת חיוג מינימלית, באותו רגע שרכשתם את כרטיס החיוג ולא משנה באיזה סכום, השיחה הראשונה מסתיימת לה תוך כמה שניות ללא אפשרות להמשך השיחה, מדובר בתרגיל של חבורת נוכלים המצליחה לרמות אנשים תמימים ולצבור הון על חשבון הציבור.

לפניכם מבחר פתרונות שימושיים לחיסכון משמעותי ברכישת כרטיסי החיוג במחירים שפויים וזולים.

ראשית, כדאי לדעת! כי בשדה התעופה, במלונות, או בכל תחנת דלק ברחבי אוקראינה, מוצב מכשיר כספומט לשירות הלקוחות אשר בבעלותם קיימים כרטיסי חיוג של חברה מקומית. המכשיר נותן אפשרות למלאות את כרטיס החיוג ב-3 צעדים פשוטים, ניתן לשלם בכרטיסי אשראי או במזומן מקומי. המכשיר מארח את כל חברות התקשורת המקומיות ומעודכן למבצעים הקיימים באותה התקופה.

במכשיר ניתן לבצע את פעולות הרכישה גם בשפה האנגלית:

1. בוחרים את חברת התקשורת המופיע בסים שלכם, המומלצים והמוכרים הם: חברות התקשורת לייף וקייב סטאר.

2. בעת הרכישה, המכונה תבקש להזין את מספר הטלפון שברשותכם ואותו תתתבקשו למלא.

3. בשלב האחרון והסופי יוצג לפניכם סכום השיחות והמחיר שתרצו למלא, לאחריו הנכם נדרשים להכניס כסף לסיום הרכישה, אופן התשלום הוא אשראי או מזומן בגריבנות. בסיום הרכישה תוכלו לבדוק במכשיר שברשותכם. אותו הסכום שרכשתם נמצא במכשיר שלכם, בסכום השיחות תוכלו לדבר בביטחון מלא ללא חשש של תרמית כלשהי.

חברות התקשורת מאפשרות למלא שיחות גם באתרי האינטרנט של החברה.

בשדה התעופה או בחנויות המקומיות ניתן לרכוש כרטיסי סים מקוריים.

באומן תוכלו לרכוש כרטיסי חיוג בחנות ‘הינדיק אומן’. חנות הינדיק מציעה סים חדש המאפשר להתקשר מלייף ללייף חינם. לישראל וארצות הברית ב0.45 גריבנה לדקה ללא דמי חיבור.

עלות הסים הוא 10 דולר ומכיל בתוכו 100 גריבנה בערך כשעתיים שיחות לישראל, ניתן לרכוש סוג סים כשר ללא אינטרנט, העובד גם בטלפונים מאושרים.

לפניכם כרטיס החיוג עם המבצעים המומלצים לתקופה זו. ניתן להשיג באומן בחנות ‘הינדיק’ ובחנויות הקיוסק ברחבי אוקראינה.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.