חדשות אומן

היום נצפה באומן השחקן והסטנדאפיסט שלום אסייג שהגיע לשאת תפילה בציון

“אסייג לחכמה שתיקה” • היום נצפה באומן השחקן והסטנדאפיסט הישראלי שלום אסייג שהגיע לשאת תפילה בציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב זיע”א – אשתקד באותה תקופה ביקר אסייג באומן בפעם הראשונה בחייו והנה הוא עושה זאת שוב גם היום • צפו בתמונות

שלום אסייג באומן | צילום: 'שמירה וביטחון אומן'

“אסייג לחוכמה שתיקה” השחקן והסטנדאפיסט הישראלי שלום אסייג הגיע היום לביקור בציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב באומן.

מדי שנה הולכת וגדלה התופעה של מפורסמים הנוסעים להשתטח על קברו של רבי נחמן מברסלב זיע”א באומן. התופעה מוכרת בעיקר בקרב מפורסמים יוצאי עדות המזרח. ואם נתקרב עוד יותר ברזולוציה המאפיינת אוכלוסיה זו, בעיקר נוכל להבחין בזמרי הזמר המזרחי אך לא רק.

האם הדבר היחיד שמניע אותם זוהי ההשתטחות על קברו של רבי נחמן מברסלב או שמע ישנם מניעים אחרים?!

בשנים האחרונות צובר תאוצה התופעה של המפורסמים הנוסעים להשתטח בציונו של רבי נחמן מברסלב באומן: אייל גולן, קובי פרץ, ליאור נרקיס ויהודה סעדו. ועוד רבים ואחרים, כן, כן כולם העבירו את ראש השנה בהשתטחות על קברו של רבי נחמן מברסלב באומן. וכך הם בעצם מסבירים בעירוצי התקשורת השונים את התופעה:

אייל גולן המקפיד מדי שנה להגיע לאומן בימי ראש השנה אמר למעריב: “אני נוסע לאומן כבר כמה שנים, בעקבות חבר טוב”, אומר הזמר אייל גולן.

הנסיעה היא יחד עם קבוצה של חברים וגם השנה אסע. זה מנקה את הנשמה והלב. זו התעלות רוחנית שכל בנאדם חייב לחוות לפחות פעם אחת בחיים שלו. קרו לי דברים מדהימים בקריירה בעקבות העלייה לקברו של הצדיק וכאמור אני מאחל לכל אחד לחוות את זה לפחות פעם אחת בחיים”.

אבל גולן כמובן לא לבד, כמוהו גם, צבי יחזקאלי, ליאור נרקיס, אביתר בנאי וקובי פרץ. ועוד רבים ואחרים שאומרים כי מאז שביקרו אצל רבי נחמן באומן החיים שלהם השתנו ללא היכר.

כאמור, היום נצפה באומן השחקן והסטנדאפיסט הישראלי שלום אסייג שהגיע לשאת תפילה בציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב באומן. שנה שעברה באותה תקופה ביקר אסייג באומן בפעם הראשונה בחייו והנה הוא עושה את זה שוב גם היום.

אסייג גדל בטירת כרמל, בן למשפחה מסורתית בת שמונה ילדים ממוצא מרוקאי. שנתיים לאחר שסיים את שירותו הצבאי, החל אסייג להופיע בקאמל קומדי קלאב. בתקופה זו החל להופיע במופעי סטנד-אפ ברחבי ישראל, הוא פרץ לתודעת הקהל והפך לסטנדאפיסט הראשון והיחיד שזכה בפרס “נוצת הזהב” של אקו”ם על המופע “אסייג לחוכמה שתיקה” זה. בשנת 2008 אסייג הנחה את תוכנית הבידור “צחוק מעבודה”, עבור זכיינית השידור רשת בערוץ 2. התוכנית שודרה במשך שבע עונות. הפורמט נמכר למספר מדינות בעולם. בשנת 2009 הופיע אסייג בתיאטרון קיסריה ובכך הפך לסטנדאפיסט הראשון שמופיע שם.

התמונות באדיבות: ‘שמירה וביטחון אומן’

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.