החמרה במצבו הרפואי של המשפיע הרה"ח ר' קלמן גולדשמידט שליט"א

החמרה משמעותית במצבו הרפואי של המשפיע הרה"ח ר' קלמן גולדשמידט שליט"א המשפיע הברסלבאי שסיפור התמודדותו עם מחלת הסרטן בה חלה ריגש וחיזק אלפי בני אדם מכל רחבי העולם

המשפיע הרב קלמן גולדשמידט שליט"א | צילום: בקהילה

החמרה משמעותית במצבו הרפואי של המשפיע הרה"ח ר' קלמן גולדשמידט שליט"א, המשפיע הברסלבאי שהתמודדותו עם מחלת הסרטן בה חלה לפני כשנתיים, הצליחה לרגש אלפי יהודים מכל רחבי העולם. תלמידיו של ר' קלמן ובני משפחתו מבקשים "הרבו בתפילה לרפואת קלוינימוס קלמן בן רחל" בתוך שאר חולי ישראל.

ההחמרה הרפואית של ר' קלוינימוס קלמן החלה לפני כשבוע ימים, כאשר ביומיים האחרונים מצבו הלך והתדרדר ובשל כאבים עזים שתקפו את גופו הוא מרותק למיטתו בלי יכולת לזוז. למרות התעקשותו של ר' קלמן להתפנות לבית החולים, בני המשפחה ביקשו להקל על התמודדותו עם המחלה הקשה המקוננת בגופו, ולאחר התייעצות עם רופאים בכירים, הוא פונה לבית החולים הדסה עין כרם כשהוא במצב קשה אך יציב.

היום עבר ר' קלמן ניתוח מורכב בכדי לנסות להציל את כליותיו שקרסו והפסיקו לתפקד. הניתוח עבר בשלום ב"ה וכעת ר' קלמן בהתאוששות מהניתוח.

כזכור, לפני כשנתיים וחצי המשפיע הר"ר קלמן גולדשמידט שליט"א פונה לבית חולים 'שערי צדק' בירושלים לאחר שחש ברע, בבדיקות שנעשו ע"י הרופאים התגלה גידול ממאיר בבטנו, המחלה הנוראית התפשטה לכלי הדם, הרופאים אמרו לבני המשפחה כי הגידול התגלה באיחור ולא ניתן לעשות שום דבר בעניין, מלבד טיפולים כימותרפיים שאותם ר' קלוינימוס קלמן התעקש  לא לעשות.

כאמור, בימים האחרונים החלה החמרה רפואית במצבו של ר' קלוינימוס קלמן, מקורבים ובני המשפחה מתחננים ומבקשים אנא הרבו בתפילה לרפואת קלוינימוס קלמן בן רחל בתוך שאר חולי ישראל.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.