הזמר ירוחם גולד בסינגל חדש ומרגש ‘אדון השלום’

ירוחם גולד בסינגל חדש ומרגש ‘אדון השלום’ • הזמר החסידי מצפת פורץ למרכז הבמה במוזיקה החסידית עם להיט חדש שכובש בסערה את הציבור החרדי

החברים בקומזיץ | צילום: מתוך הקליפ

הזמר ירוחם גולד פורץ למרכז הבמה במוזיקה החסידית עם להיט חדש ‘אדון השלום’ שכובש בסערה את הציבור החרדי. סינגל קומזיץ מיוחד ונדיר בו השתתפו החברים מברסלב וביניהם השתתף נגן הקמנצ’ה המוכשר אברהם צייטלין, ישראל חזין, יענקי קליגר, ישראל רביבו והחברים.

הסינגל הוא חלק מאלבום של מוזיקת נשמה חסידית המשלבת מגוון סגנונות ומוזיקת עולם, בקליפ מופיעים נגנים שהם חלק מהרכב מוסיקלי מיוחד המקיים ערבי קומזיץ לבחורי ישיבות ממרכז הארץ הבאים לביקור בקברי צדיקים, כאשר את סיום הביקור נוהגים הם לסיים בצפת. צילום הקליפ נערך בצוותא עם החברים בבית הכנסת ברדיטשוב בעיר העתיקה בצפת. על העיבוד המוסיקלי וההפקה כמו גם על הצילום והעריכה היה אחראי המפיק והמעבד, יוסף הוטנר.

ירוחם גולד הוא חסיד ברסלב מצפת המוכר בתחום המוזיקה החסידית, הוא מופיע בחתונות ומוערך בקרב בני הישיבות, בכשרונותיו המוזיקליים מצליח ירוחם להפליא ולסחוף את לב המאזין לפסגות של רגש והתעלות. אכן אין סינגל יותר מתאים מזה לאוירת הימים הקדושים הבעל”ט לעורר ולרגש ולשמח כל לב.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א אייר ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.