חדשות אומן

הושלמו ההכנות לקראת בואם של ההמונים לקראת ראש השנה

כחלק משירות הארגון לציבור, הוכשר צוות נרחב של מתרגמים דוברי עברית אנגלית רוסית, למקרה של צורך בהתנהלות מול המקומיים. הארגון מפעיל צוות נרחב של חובשים מנוסים הזמינים 24 שעות ביממה במוקד הירידה מהאוטובוסים

נקדימון | צילום: נקדימון

הושלמו ההכנות של ארגון נקדימון ברשות הרב הלל כהן לקראת הבאים לציון רבינו הקדוש באומן בראש השנה הארגון מתחלק לשלושה מוקדים עיקרים שהם:

1. בירידה מהאוטובוסים מול האוהלים
2. בקרית ברסלב
3. בפושקינא 5

כחלק משירות הארגון לציבור, הוכשר צוות נרחב של מתרגמים דוברי עברית אנגלית רוסית, למקרה של צורך בהתנהלות מול המקומיים. הארגון מפעיל צוות נרחב של חובשים מנוסים שזמינים 24 שעות ביממה במוקד הירידה מהאוטובוסים לכל מקרה חירום שלא יהיה. הארגון הקים עמדות של שמירת חפצים עם שמירה בתשלום סימלי בלבד. בנוסף בארגון קיים מוקד אבידות למקרה של אבידות, ושיא הארגון הוא חידוש שהוקם לראשונה בתולדות אומן, והיא תחנת עצירה בדרך מקייב לאומן שזה דבר הכרחי ביותר, שיהיה מקום להשיג דברי מאכל ושתיה חמה והכל בהכשר של העדה החרדית ובתשלום סמלי. תחנת העצירה מפעילה צוות דוברי עברית, הצוות יחלק לציבור הרחב בתחנת הירידה מהציון, מי שתיה בחינם אחרי הנסיעה הארוכה, כמו כן הארגון גם יעזור ויתמוך בכל בעיה שתווצר מול השגרירות או בעיכובים בטיסות.

בראיון שקיימנו עם יו”ר ארגון נקדימון אומר הרב הלל כהן: “נקדימון הוקם אחרי הפקת לקחים של שנים רבות, במגוון נושאים כמו רפואה, אבידות, מזוודות, קשרים עם שדות התעופה, במקרה של עיכוב נוסעים, טיסות ועוד. השירותים שלנו הינם בחינם למען הנוסע והמבקר היהודי באוקראינה, חלוקת מים בחינם במקום ירידת עשרות אלפי נוסעי האוטובוסים”.

ישנם כמה שירותים שיהיו במחיר סמלי, כגון:
שמירת חפצים ומזוודות ב5$
מכירת שתיה מתוקה ב1$

בתחנת העצירה תפעל חנות כשרה של חטיפים ומזונות, קפה ותה בתשלום סמלי, מים בחינם. והכל בהכשר העדה החרדית. עוד מוסר הרב הלל כהן, כי בכל מקרה חירום או התנהלות מול הגויים ניתן לפנות למוקד הפעיל 24 שעות ביממה, ע”י צוות דוברי עברית, רוסית ואנגלית, ומספרו: 0637777613.

בהכנת הכתבה השתתף שמוליק וינשטוק.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ד סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.