חדשות אומן

הוקמה ‘יחידת אופניים’ לקראת ה’קיבוץ הקדוש’ באומן

התקשורת המקומית באומן מדווחת היום, כי לקראת ה”קיבוץ הקדוש” בימי ראש השנה הבעל”ט, הוחלט להקים יחידה מקומית על אופניים אשר תצטרף ליותר מ-15 שוטרים ישראלים, באיזור ציון רביה”ק בימי החג

'יחידת האופניים' באומן | צילום: התקשורת האוקראינית

התקשורת המקומית באומן מדווחת היום, כי לקראת ה”קיבוץ הקדוש” בימי ראש השנה הבעל”ט, הוחלט להקים יחידה מקומית על אופניים אשר תצטרף ליותר מ-15 שוטרים ישראלים, באיזור ציון רביה”ק בימי החג על מנת לשמור על הסדר במקום. באומן הוחלט להקים את היחידה בעקבות מספר הולך וגדל של יהודים מישראל והעולם כולו, אשר נוהרים לחגוג את ראש השנה באומן.

התקשורת האוקראינית מציינת כי “יחידת האופניים” תצוייד בחפצים אלקטרונים חכמים המקושרים למחשבי משרד הפנים האוקראיני, על מנת לבדוק ולהעביר את פרטי הדרכון של מפרי הסדר, דבר שעלול להוביל לסנקציות כנגדם.

עוד מציינים בכתבה, כי בשנה שעברה הגיעו לאומן כ – 12 שוטרים ישראלים ואילו השנה החליטה משטרת ישראל לשלוח כאמור מעל 15 שוטרים, במטרה לסייע למשטרה המקומית ואנשי המשמר האזרחי באומן לשמור על הסדר ולאבטח את העולים אומנה.

בכתבה מציינים כי המשמר האזרחי המקומי כבר החל בהכנות לקראת ימי החג וכבר בימים אלה ממש החלו אנשי המשמר לערוך סיורים ליליים סמוך לציון רביה”ק. ראש המשמר האזרחי, אדוארד סקריפניק, מסר: “תושבי אומן המקומיים התלוננו לא מעט כי הישראלים נוהגים להפר את הסדר במקום ולהרעיש בשעות לילה, לכן כבר התחלנו בהכנות וסיורים”.

מפקד משטרת מחוז צ’רקסי, ולדיסלב פוסטובאר, סיפר כי עד כה נרכשו כ-4 גאדג’טים חכמים עבור “יחידת האופניים” ובכוונתם לצייד את היחידה בגאדג’טים נוספים דרכם יוכלו להעביר כאמור את פרטי דרכונם של מפרי הסדר, למחשב המרכזי של משרד הפנים האוקראיני. בתום ימי ה’קיבוץ הקדוש’ תועבר היחידה מאיזור קרית ברסלב לגן-סופיה השוקק בתיירים במהלך כל השנה.

“אומן שלום” יוצא בקריאה לציבור הקדוש שיקבל את השנה אצל רביה”ק לשמור על הסדר לכל אורך הקיבוץ. יש לזכור כי התקשורת האוקראינית בפרט והעולמית בכלל מסקרת את הארוע בהרחבה ולכן מוטלת עלינו החובה להציג את עצמנו באור חיובי ובכך לקדש שם שמיים ולהאדיר את שמו של רבי נחמן מברסלב זיע”א בעולם.

פנייה לכתב – shimi-beker@013.net

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.