חדשות ברסלב

הוצא צו מעצר בנלאומי נגד הרב אליעזר ברלנד

בעיתון "ג'ואיש רפורט סאוט אפריקה" דווח כי הוצא צו מעצר בנלאומי נגד הרב אליעזר ברלנד , אשר במסגרתו פעל כוח המשימה של המשטרה שניסה השבוע (יום ראשון) לעצור את הרב במהלך טקס החופה לאחד מתלמידיו – “שמו של הרב ברלנד סומן באדום”

הרב הצדיק אליעזר ברלנד שליט"א

בעיתון "ג'ואיש רפורט סאוט אפריקה" דווח כי הוצא צו מעצר בנלאומי נגד הרב אליעזר ברלנד, אשר במסגרתו פעל כוח המשימה של המשטרה שניסה השבוע (יום ראשון) לעצור את הרב במהלך טקס החופה לאחד מתלמידיו – “שמו של הרב ברלנד סומן באדום”.

בבדיקה שנעשתה במנוע החיפוש של האינטרפול לא הופיע צו הסגרה כנגד הרב ברלנד.

חסידיו של הרב ברלנד שליט"א טוענים כי הרב ברלנד אינו מבוקש ע”י האינטרפול וכל הפרסומים בעניין שקריים.

"הרה"צ ר' אליעזר ברלנד שליט"א עובר בתקופה האחרונה מסע אכזרי של רדיפות" כך אומרים תלמידיו של הרב ברלנד שהתפלאו לקרוא את הידיעות שהתפרסמו בעיתון הג’ואיש ריפורט ביוהנסבורג. לטענתם מי שמפעיל את הרדיפה המרושעת ביוהנסבורג נגד הרב ברלנד, הוא אחד מהתושבים היהודיים והמכובדים באחת הקהילות ביוהנסבורג, שמהרגע הראשון שהגיע הרב ברלנד ליוהנסבורג, אותו יהודי לא ראה את הדברים בעין יפה והפעיל קשרים רבים עם יהודים נוספים מישראל שפתחו במסע הרדיפות כנגד הרב, והם אלו שגרמו לניסיון המעצר בתחילת השבוע.

לעומת זאת, התלמידים אומרים כי הרב הראשי הספרדי ביוהנסבורג הוא תומך נלהב של הרב ברלנד ופועל בהדרכתו של הרב יצחק יוסף שליט"א שהורה כי “יש לקבלו בכבוד גדול”.

חשוב לציין, כי לא קיים צו מעצר ע”י האינטרפול וכל הפרסומים בעניין שקריים הרב ברלנד דרוש בישראל לחקירה בלבד, כמו כן, מציינים התלמידים וגורמים נוספים כי מתנהל בימים אלו משא ומתן מול משטרת ישראל בכדי להגיע לפתרון המשבר מול המשטרה בישראל.

כעת הרב ברלנד נמצא במקום מסתור, כולנו תקווה שפרשה זו תגיע לסיומה הטוב בקרוב ממש, ונזכה לראות את הרב ברלנד שליט"א בישראל ולאחר מכן בקיבוץ הקדוש באומן תשע"ה.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ו אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.