הופיע ויצא לאור: גליון "לבשר ענוים" מלהיב המרכך ומלחלח את הלב להשי"ת

"לפעמים צריכים לתת ללב לדבר" – זו ההגדרה המדויקת על גליון "לבשר ענווים" מפעים שמופיע בימים אלו על ידי מכון "מאור הנחל" שעל ידי "שיח השדה".• מצורף כאן להורדה באתר

שער גליון "לבשר ענוים"
רַך אֶקְטו‍ֹף  – גליון "לבשר ענווים" מושקע ומלהיב שמרכך ומלחלח את הלב מאד להשי"ת – וגם: סודות עלומים ממקור החכמה על הנעשה בימינו בדמשק שבסוריה

 

 

"לפעמים צריכים לתת ללב לדבר" – זו ההגדרה המדויקת על גליון "לבשר ענווים" מפעים שמופיע בימים אלו על ידי מכון "מאור הנחל" שעל ידי "שיח השדה".
 
הגליון שמחולק בימים אלו בכל ריכוזי חסידי ברסלב – חינם אין כסף, עולה לראש האילן, ומוצא שם את האומרי תהילים בתמימות ובפשיטות, שבְּרַכּוּת לבם קובעים מקום בפנימיות לב העליון, לתת בידם זכות עולמים להניח את הכתר על ראשו של משיח.
 
כוחו של הרועה השמיני שהביט למרחוק לפני מאתיים שנה: במאמר תורני מרתק על פי תורה י"ד, מתגלים סודות עצומים של הרבי הגדול על האש והגופרית המתפשט בסוריה בעיצומם של ימים אלו.
 
בגליון מתפרסת יריעה נרחבת על דמותו של הרה"צ רבי אלעזר מרדכי קעניג זצ"ל, לצד תמונות שרואות אור לראשונה. משם נפתחים העיניים לרווחה במלחמתו של בן המלך האובד, שמחזיק בשופר גדול ומכריז על "היובל הגדול". ובסיום: "ובקשו" – מדור הסיפורים שמרתק אלפים לנימים עמוקים בנפש – מצייר סיפור אמיתי עוצר נשימה: "שאגת חיפוש".

 

 

לקבלת הגליון המודפס, חייגו ל"שיח השדה": 1700-706-702

 

תגובות

אין דברים כאלו, אני שעתיים ישבתי ועברתי על החומרים מהחוברת שמצורף, ממליץ לכולם, הסיפורים על הרב קעניג ריגש אותי במיוחד, תודה למערכת של שיח השדה וכמובן למערכת אומן שלום שמשמחים אותנו כל יום !

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.