שיעור יומי חדש ללומדי התורה הזמנית במסגרת כולל 'הגזלנים הקדושים'

עם ההתעוררות הגדולה של רבים מחסידי ברסלב ללכת עם התורה הזמנית, נפתחה בימים אלו סדרה חדשה של שיעורים בספר ליקוטי מוהר״ן בעיון, הסידרה נמסרת ע"י ר' מרדכי גוטליב שליט"א

ר' מרדכי גוטליב שליט"א בשיעור // צילום: באדיבות המצלם

הולכים עם התורות של רבינו • שיעור שבועי חדש ללומדי התורה הזמנית בביתר עילית

עם ההתעוררות הגדולה של רבים מחסידי ברסלב ללכת עם התורה הזמנית בליקוטי מוהר"ן, נפתחה בס"ד בימים אלו חבורה ללומדי התורה הזמנית בספר ליקוטי מוהר״ן בעיון, השיעור בחבורה נמסר ע"י ר' מרדכי גוטליב שליט"א. ומתקיים בימי השבוע במסגרת כולל 'עיתים לתורה' בשעה 21.00 בהיכל כולל חצות ביתר עילית.

במסגרת הגזלנים הקדושים בביתר עילית אשר מתאספים מידי ערב ללימוד התורה מידי יום בקביעות בהיכל בית הכנסת כולל חצות בראשותו של הרב יהושע מאיר דויטש שליט"א. קיימים עד היום מספר שיעורים, שיעור דף היומי שנמסר ע"י ר אשר ירט הי"ו, ושיעור הלכה שנמסר ע"י ר' חיים קוסמן הי"ו בנוסף לחברותות רבות, הבאים ללמוד כל אחד את סדריו בשבוע האחרון נפתח חבורה חדשה בתורה הזמנית תורה ב' בליקוטי מוהרן יחד עם ר' מרדכי גוטליב הי"ו שמגיע במיוחד לחדד התורה עם החבורה בעיון ובעמקות.

אין ספק שחבורה זו בנוסף לשיעורים הקיימים, מוסיף עוד חיזוק ללומדים, ולכל המפעל הקדוש הזה של 'הגזלנים הקדושים' כך אמר ל'אומן שלום' אברהם ליפשיץ שמנהל ביד רמה את המפעל הקדוש הגזלנים הקדושים.

 

תגובות

להתפלל על חסידי ברסלב .. שיחזרו ליהדות וחזרה בתשובה .. מה שהם עושים .. זה חילול השם גדול גדול ...

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ד אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.