חדשות אומן

הוסר החרם • הפרסום ב’אומן שלום’ השפיע. הציבור נשמע ונמנע מלרכוש

הוסר החרם • הפרסום ב’אומן שלום’ השפיע. הציבור נשמע לחרם ונמנע מלרכוש בקיוסק באומן שהוחרם ע”י הרב ג’אן שליט”א הפרסום פגע קשות בכיסו של בעל הקיוסק שהחליט לשנות את יחסו למבקרים היהודים הבאים לאומן

הקיוסק שהוחרם | התמונה באדיבות : א. ברנשטיין

הפרסום ב’אומן שלום’ השפיע. הציבור נשמע לחרם ונמנע מלרכוש בקיוסק באומן שהוחרם ע”י הרב ג’אן שליט”א, הפרסום פגע קשות בכיסו של בעל הקיוסק שהחליט לשנות את יחסו למבקרים היהודים הבאים לאומן.

בעל הקיוסק הסכים לשנות את יחסו לטובת היהודים המבקרים באומן, בעקבות החרם שהוטל עליו. אמש (ראשון) ישב הגוי עם הרב ג’אן שליט”א והבטיח שישנה את ההתייחסות המזלזלת כנגד הלקוחות היהודים המבקרים באומן, לאחר ההסכמים עם הגוי, הודיע לנו הרב ג’אן כי החרם מבוטל.

כזכור, הרב ג’אן שליט”א פרסם מכתב ובו הוא הודיע על איסור מוחלט למבקרים באומן לרכוש בקיוסק הצמוד ל’הינדיק’. ההחלטה על הוצאת החרם הגיעה בעקבות הניצול והזילזול של בעל המקום ועובדיו בציבור המבקרים באומן. במכתב נאמר כי “הם נוהגים בנו בביזיון ומייקרים השער ומנצלים את העולים ‘אומנה’ בתמימותם ובזים לנו בהתנהגותם בבוז ובזילזול”.

לטענת התושבים באומן, המוכרים זלזלו ביהודים הבאים לרכוש סיגריות במקום, דבר זה התבטא בעמידה בתור כפי שאמר לנו אחד התושבים בק”ק אומן: “כשעומדים בתור לרכישה ובאמצע מגיע איזה גוי לקנות סיגריות, המוכרת מפנה גב לקונים היהודים בזילזול גדול, ומתייחסת אך ורק לגויים כאילו אין תור והיהודים לא קיימים בכלל”.

מלבד זאת, הם נצלו את תמימותם וחוסר ידיעתם של התיירים, בשער היציג הקיים באומן ומכרו את מרכולתם (בניגוד לחוק האוקראיני) אך ורק בדולרים ובמחירים מופרזים, ללא רחמים, דבר זה כשלעצמו גרם לעליית המחירים בכל התחומים, והזיק לתושבים ולמבקרים הבאים לאומן.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.