חדשות אומן

הבחור החשוד שפגע בצלב באומן מתחנן: “אני חולה בסוכרת נעורים המצב מחמיר”

הבחור החשוד שפגע בצלב באומן מתחנן: “אני חולה בסוכרת נעורים המצב מחמיר” בשעה 19:00 יתקיים משפט בענינו בבית המשפט המקומי באומן – עסקני ברסלב מנסים לסייע מול הרשויות בכדי להביא לסיום הפרשה הכאובה

הבחור החשוד נתנאל שמעון | צילום: באדיבות המצלם

הבחור החשוד שפגע בצלב באומן מתחנן: “אני חולה בסוכרת נעורים המצב מחמיר” בשעה 19:00 יתקיים משפט בעינינו בבית המשפט המקומי באומן עסקני ברסלב מנסים לסייע מול הרשויות בכדי להביא לסיום הפרשה הכאובה.

הצעיר הישראלי החשוד בהשחתת הצלב המוצב סמוך לנהר התשליך באומן, הוא נתנאל שמעון, ישראלי בן 19 תושב העיר חולון. החשוד שנמצא במצב בריאותי לא טוב, פונה במכתב ומתחנן לעזרה: “ביקשתי מהמשטרה שיתנו לי להתקשר להורים שלי, בכדי שיביאו לי עו”ד מישראל, אך המשטרה לא אפשרה לי, נתנו לי רק עו”ד של המדינה, ומאשימים אותי במעשים שלא עשיתי”.

החשוד טוען במכתביו כי “המשטרה התנהגה באלימות ברוטאלית כלפי אחי. אני לא סומך על העו”ד של המדינה, זה נראה שהוא עובד משטרה, והוא מושתל שלהם. ומכריחים אותי בחקירות לחתום על מסמכים, ומרמזים לי שאם לא אחתום, לא יהיה לי טוב”.

עוד כותב החשוד “הוכנסתי לתא מעצר יחד עם אסירים אחרים, שכל הלילה צעקו ולא נתנו לי לישון. ביקשתי חמש פעמים להזמין רופא והגיע אלי רופא רק פעם אחת, למרות שאני חולה בסכרת קשה, בנוסף לקחו לי את כל התרופות מתא המעצר. אפילו הרופא שביקר אותי לא היה לו את התרופות המתאימות”. בסיום כותב החשוד: “אני מבקש שמישהו יעזור לי לטפל במחלה ממנה אני סובל”.

עסקני ברסלב בקהילה היהודית באומן ונציגי ‘איחוד ברסלב אומן’ מנסים להגיע להסדר מול הרשויות המקומיות בניסיון להרגיע את הרוחות ולהביא לסיום הפרשה באופן מיידי, עורכי דין מקייב מייצגים את החשוד בדיון המתקיים בשעה זו בבית המשפט המקומי באומן.

חשוב לציין, כי חסידי ברסלב והעסקנים באומן מסתייגים וכאובים ממעשיו של החשוד במעשים, מעשיו גרמו למצב רגיש ומורכב בייחסם של הגויים ליהודים התיירים ותושבי הקהילה היהודית באומן, ועם כל זאת, בכל עת מעצרו של הישראלי החשוד, חסידי ברסלב בקהילה היהודית באומן מסייעים ודואגים לצרכיו ומביאים אוכל כשר לתא המעצר.

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.