חדשות אומן

הבוקר (שני) החקלאים באוקראינה חסמו את התנועה בכבישים המרכזיים

הבוקר (שני) החקלאים באוקראינה חסמו את התנועה בכבישים המרכזיים – הכביש הראשי המוביל מקייב לאומן גם הוא נחסם לתנועה. אם תמשך מחאת החקלאים בימים הבאים ולא ימצא פתרון הולם, המחאה ככל הנראה תתחזק ותעצים את מימדיה לנקודות נוספות בכבישים הראשיים ותגרום לעומסים כבדים, דבר שיעכב את הנסיעה לאומן לזמן ממושך מאוד

חוסמים את הכביש לאומן | צילום: איגוד החקלאים באוקראינה

מחאת החקלאים באוקראינה, החלה לפני כשבועיים  ונועדה למחות נגד שיטת החוק החדש בפרלמנט בקייב המחייב גביית מיסים באופן שיגרום לעליית מחירי המזון ויביא לסגירתם של המשקים הקטנים הרבים המצויים ברחבי אוקראינה.

החקלאים החלו לפני שבועיים לאיים כי יסגרו את כל הכבישים הראשיים באוקראינה, דבר שהתעכב עד כה בשל דיונים שהתנהלו מול משרד האוצר והגורמים האחרים בנושא. משלא קיבלו את דרישותיהם והחוק הועבר להצבעה בפרלמנט האוקראיני בקייב, החקלאים מימשו הבוקר (שני) את איומיהם וחסמו את הכביש הראשי מקייב לאומן, המשטרה שהגיע למקום מנעה את המשך החסימה והחקלאים מצידם מאיימים כי ימשיכו לחסום את הכבישים.

כדאי לדעת, אם תמשך מחאת החקלאים בימים הבאים ולא ימצא פתרון הולם, המחאה ככל הנראה תתחזק ותעצים את מימדיה לנקודות נוספות בכבישים הראשיים ותגרום לעומסים כבדים, דבר שיעכב את הנסיעה לאומן לזמן ממושך מאוד. גולשי האתר ‘אומן שלום’ שמתכננים את נסיעתם לאומן בימים הקרובים מוזמנים להתעדכן אצל סוכני הנסיעות או אצל נותני שירותי הקרקע, המתעדכנים בנעשה באזור ויודעים למצוא פתרון ודרכים חילופיות שיובילו אתכם לאומן.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.