הבוקר שוב התקבל דיווח על התעללות בטיסת אוקראין אינטרנשיונל מקייב

הבוקר שוב התקבל דיווח מהנוסעים בטיסה מקייב על התעללות מצד 'אוקראין אינטרנשיונל' – מרתיח: "וורשה קייב עם אותו טרולי עבר ללא שום בעיות. ההתעללות היא נטו על הטסים לישראל!"

אוקראין אינטרנשיונל, מתעללים בנוסעים מקייב לישראל // עיבוד: אומן שלום

הבוקר (שישי) שוב התקבל דיווח מהנוסעים על התעללות של חברת 'אוקראין אינטרנשיונל' בנוסעים שעלו על טיסה מספר PS775 מקייב לתל אביב, על פי אחד הדיווחים נכתב: "שוב התעללות ברגע זה של אוקראין אינטרנשיונל בקייב על הטיסה לתל אביב. ושוב שדדו 72 יורו על גלגל בולט, חבר מספר שהרוחות לוהטות שם".

עוד נאמר בדיווח: "מדובר בקונקשן בקייב. הכי המרתיח שבקטע הראשון, ורשה קייב אותו טרולי עבר ללא שום בעיות. ההתעללות היא נטו על הטסים לישראל!"

לאחר פרסום הכתבות נגד שירות החברה המזלזלת בלקוחותיה התקבלו במערכת האתר עשרות רבות של תלונות קשות, אנו נמשיך לעקוב ונפרסמם.

תגובות

הבעיה היא שלנו אנחנו לימדנו אותם לקבל כסף לעכשיו אנחנו משלמים את המחיר כי הישראליים פרייארים וזה לא רק ביוקריין אלא כמעט בכל מקום באוקראינה שתעשו תחקיר אם זה אוטובוסים או מוניות או בשדה תעופה הלשנות על הסיגריות האוקראינים נעשו מאוד חמדנים אולי הגיע הזמן שנתאחד נגדם לעשות חרם ולהראות להם שמהתנהגות כזאת הם הראשונים להיפגע להתחיל לנסוע למקומות אחרים לא חייב דווקא את אוקראינה המושחתת

8

הבעיה היא שלנו אנחנו לימדנו אותם להיות כאלה חמדנים ברגע שתעשו תחקיר אתם תגלו שבעוד הרבה תחומים יש שם עקיצות אם זה באוטובוסים רכבות מוניות בשדה תעופה הלשנות על הסיגריות רק ברגע שנתאחד כולנו ונראה להם שהישראלים לא פרייארים נצליח אחרת הסחיטות יימשכו הלאה הרבה יותר גרוע הגיע הזמן שנהיה פתוחים למקומות אחרים כמו רוסיה אויבתה של אוקראינה ברגע שניפגע להם בכיס הם יבינו שלא משתלם להם לגנוב

7

צריך שיקום האדם הנכון ויעשה לזה סוף פשוט להחרים את המושחתים הללו..לא לטוס איתם...

6

פשוט כולם ביחד בואו נתאחד ולא נטוס עם החברה הזו אף יהודי ישראלי לא יעלה למטוס שלהם !!!

5

אנחנו נוסעים לרבינו ,לא???

4

גם אני חזרתי לפני חודש עם החברה הנאצית הזאת! והיו מלא שהיו בטיסת קונקישן מארה"ב. והם אמרו לדיילים בארה"ב שקלו ובדקו והכל היה בסדר ועכשיו כאן אתם רוצים כסף??? והיו המון חיכוכים מיותרים! גם אני חושב שצריך להתאגד ופשוט חצי שנה לשלם קצת יותר באל על. אבל ללמד אותם לקח שלא ישכחו לעולם! די לימים שהיו עושים סלקציה באושוויץ! ככה זה מתחיל ואני לא מגזים!!!! לצערי

3

אני מסכים עם כל הנאמר בכתבה, אבל מותר לנו גם לעשות חשבון נפש איך אנחנו מתנהגים בטיסות, אני לא מצדיק את ההתנהגות שלהם, אבל כל אחד שנוסע בטיסות לקייב מרגיש לפעמים שאנשים משלנו לא מתנהגים כפי שמצופה מחסידים שמקושרים לרבינו.

2

הפתרון מאוד פשוט לנסוע רק דרך מדינה שלישית ולא עם הרוסים האנטישמים

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.