חדשות אומן

האם כך יראה היכל ציון רבינו הק’ ?! דגם המבנה החדש שיוקם מעל הציון

האם כך יראה היכל ציון רבינו הק’ ?! • פרסום ראשוני ב’אומן שלום’ – עסקני ‘איחוד ברסלב באומן’ מפרסמים לראשונה את דגם המבנה החדש שיוקם מעל ציונו של רבי נחמן מברסלב זיע”א באומן – על פי התוכנית: העבודות יחלו בעוד פחות מחודש ימים.

המבנה שיוקם מעל ציון רבינו באומן | צילום: 'איחוד ברסלב אומן'

האם כך יראה היכל ציון רבינו הק’ ?! • פרסום ראשוני ב’אומן שלום’ – עסקני ‘איחוד ברסלב באומן’ מפרסמים היום (ראשון) צילום דגם המבנה החדש שיוקם מעל ציונו של רבי נחמן מברסלב זיע”א באומן – על פי התוכנית, ייבנה מבנה בעל 2 קומות שישתרע על כל שטח ‘בית החיים’ במקום קבורתם של הקדושים, שטחו של הבניין יבנה עד צמוד למגומטר. סמוך לציון רבינו יוקם בית מדרש לתורה ולתפילה שיכיל 5000 מקומות ישיבה לציבור המתפללים, בסמוך לו תבנה רחבה גדולה שתחולק ל’שטיבלאך’ שיתן מענה לעוד אלפי מתפללים, במבנה החדש יוקם חדר הנצחה ל30.000- הקדושים, חדר אבידות ומציאות, הכנסת אורחים, חדרי מלתחות ושירותים ועוד.

המבנה יכיל שתי קומות בשטח כולל של למעלה מ-4,200 מ”ר, כאשר קומת הקרקע תשתרע על פני שטח של למעלה מ-2,800 מ”ר.

בתוכנית הבנייה של ‘היכל הציון’ תתקיים הפרדה מלאה בין הגברים לנשים. הקומה השנייה תיועד לציבור הנשים בלבד, את מצבת ציונו של רבי נחמן מברסלב זיע”א יגביהו עד לקומה השנייה של עזרת הנשים.

עסקני ‘איחוד ברסלב אומן’ אומרים ל’אומן שלום’ כי תחילתה של הבנייה תחל בעוד פחות מחודש, מיד לאחר חג הפסח, בכ”ג בניסן (ה-1 במאי למניינם) ותימשך 18 חודשים. בשלב הראשון, יתמקדו בבנייתה המורכבת של הקומה הראשונה מעל ‘בית החיים’ שבנייתה תהיה בתיאום מלא עם ועדת הרבנים, ע”פ ההלכה של ‘כיפין על גבי כיפין’ באופן שלא יהיה שום חשש  פגיעה בשוכני עפר הקבורים ב’בית החיים’ – כל מתחם הציון הקדוש יותאם כולו לכהנים כולל המתחם הפנימי הסמוך לציון הק’.

מיד לאחר חג הפסח יתקיים בעז”ה מעמד ‘הנחת אבן הפינה’.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.