האחים אריה וגיל גת המכונים ‘הרבנים המזמרים’ הגיעו לאומן

האחים גת באומן • האחים אריה וגיל גת המכונים ‘הרבנים המזמרים’ התקרבו לאורו של רבינו הקדוש לפני למעלה מעשור, ומאז רבים בעולם מושפעים משירתם וממנגינותיהם

האחים גת

מה שנדמה היה בתחילה כגימיק, התברר זמן לאחר מכן כחיבור מופלא בין שני אחים חסידי ברסלב שחזרו בתשובה – סיפורם של האחים גת מתפרסם בכל בעולם. האחים גת: “לא חולמים על קיסריה או מדיסון סקוור גרדן, רק לעשות מוזיקה”.

את האחים גת, הציבור הישראלי למד להכיר מתוכנית הכישרונות המובילה בטמבלוויזיה – אלא שעכשיו, גם בעולם הגדול מכירים אותם – בתור ה”רבנים המזמרים” או “הרבנים המופלאים”. סיפורם של האחים גת עובר מפה לאוזן – גם ברחבי העולם.

“ראיתי כותרות בעולם על ‘הרבנים המזמרים’, אפילו ‘המופלאים’. העולם מתעניין כי הוא רואה 2 יהודים חרדים, עם התלבושות וכל הסממנים החיצוניים, ששרים – וגם מכירים את רזי המוזיקה של הרוק”, סיפר גיל גת.

האחים אריה וגיל גת , חזרו בתשובה לפני 10 שנים והתקרבו לברסלב, הם  לא ויתרו על האהבה שלהם למוזיקה. הם קיבלו אישור הלכתי מרבם, להשתתף בתכניות הפריים-טיים החילוני, בדיעבד מסתבר שזה עשה קידוש ה’ גדול בעולם, וגם בקרב הציבור החרדי – למדו להעריך אותם.

כל המגזרים נלחמו, וניסו להלביש ולתת משמעות לתופעה הנדירה של האחים גת, אבל עושה רושם ששני האנשים הללו, באו לכל הסיפור הזה בתמימות ופשיטות, בלי שום תסביך: 2 מצילים לשעבר מחוף הים באילת, הפכו לחסידי ברסלב, שכנראה באמת לא סופרים אף אחד חוץ מהשם יתברך.

התופעה המדהימה בכל הסיפור הזה, איך הצליחו יהודים חרדים בעלי זקנים ופאות ועם לבוש חסידי אותנטי,  להרשים ולרגש את העולם כולו, גם כשהשנאה נגד הציבור החרדי בישראל בשיאה, והאנטישמיות בעולם מתפשטת, בכל זאת יהודים אלו הצליחו לקדש שם שמים  בתמימות ובפשיטות, בכח ההתחברות לצדיק האמת, אורו של עולם, רבי נחמן מברסלב זצוק”ל, שמאיר את נשמות ישראל, מוציאם מהשאול תחתיות, ומקרבם לבורא עולם – בדרכו שלו.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.