חדשות אומן

דרמה בנתב”ג: טיסה של אל על UP שהיתה בדרכה לקייב, נחתה נחיתת חירום

דרמה בנתב”ג: טיסה מספר LY2653 של אל על UP שהיתה הערב (חמישי) בדרכה לקייב, נחתה נחיתת חירום בהצלחה כשעליה 182 נוסעים – רוב הנוסעים בטיסה היו בדרכם לאומן – המטוס שב על עקבותיו לאחר שנמצא צמיג במהלך ההמראה. לאחר שעה של מתח וכוננות גבוהה, נחת המטוס בשלום, כוחות ההצלה שהמתינו על המסלול פינו כעשרה נוסעים שלקו בחרדה במהלך הטיסה.

כוחות הצלה בדרך לנתב"ג | צילום: דוברות הצלה

דרמה בנתב”ג: מטוס של חברת אל על UP בטיסה מספר LY2653 שהיה הערב (חמישי) בדרכו לקייב נחת נחיתת חירום בהצלחה כשעליו 182 נוסעים. רוב הנוסעים בטיסה היו בדרכם לאומן, המטוס שב על עקבותיו לאחר שנמצא צמיג במהלך ההמראה. לאחר שעה של מתח וכוננות גבוהה, נחת המטוס בשלום, כוחות ההצלה שהמתינו על המסלול מפנים כעשרה נוסעים שלקו בחרדה במהלך הטיסה.

הערב (חמישי) בשעה 20:34 המריא מטוס אל על מנתב”ג לקייב כשעליו 182 נוסעים, רובם של הנוסעים היו ציבור נשים ומשפחות חסידי ברסלב שהיו בדרכם לציון רבינו הק’ באומן, מיד לאחר ההמראה הבחינו צוותי הקרקע בצמיג המטוס שהתפוצץ במהלך ההמראה. המטוס ביצע הקפות מעל שמי הים התיכון ורוקן את מיכלי הדלק מעל הים.

מוקדם יותר בשעת הדרמה נמסר מדוברות אל על: “מטוס אפ בטיסה לקייב, גלגלים לא התקפלו כראוי אחרי המראה. גלגלים הורדו חזרה. המטוס מבצע המתנה על מנת להקטין את כמות הדלק כדי לחזור לנחיתה במגבלות משקל נחיתה”.

כוחות גדולים של מד”א שכללו עשרות אמבולנסים, ניידות טיפול נמרץ, אופנועי מד”א ורכבי חפ”ק שאויישו על ידי עשרות חובשים ופאראמדיקים של מד”א עמדו ערוכים לנחיתת המטוס.

כאמור, המטוס ועליו 182 נוסעים נחת בשלום. עשרות הנוסעים שהיו אמורים לעלות על הטיסה באותו מטוס עוד הלילה ייאלצו להמתין לטיסה שתצא מחר (שישי) בשעה 10 בבוקר.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.