דעת תורה בענין הנסיעה לאומן לראש השנה

דעת תורה בענין הנסיעה לאומן לראש השנה • פסיקתו ההלכתית של מרן ראש הישיבה הגאון הגדול רבי אהרן יהודה לייב שטיינמן זצ"ל בעניין הנסיעה לאומן וגם תמונות נדירות שמתפרסמות לראשונה

מרן רבי אהרן יהודה לייב שטיינמן זצ"ל בישיבת ברסלב ב"ב | באדיבות המצלם

פרסום ראשון להתייחסותו של מרן ראש הישיבה הגאון הגדול רבי אהרן יהודה לייב שטיינמן זצ"ל בעניין הנסיעה לאומן: ארגון הצדקה "קופת העיר" בני ברק בראשות הרב אהרן לייב שטיינמן זצ"ל והגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א נותנים אפשרות לתורמים להעביר שאלות וברכות אישיות  שיגיעו לשולחנם של גדולי ישראל העומדים בראש הארגון.

אברך מישיבת 'כסא רחמים' תרם לפני כשנתיים לארגון הצדקה, שנה לפני התרומה זכה לטוס לראש השנה לאומן, שנה לאחר מכן בחודש אלול תשע"ה אשתו התעקשה שלא יטוס שוב, וביקשה לשמוע את דעתו של מרן זצ"ל בעניין הנסיעה לאומן לראש השנה, האברך שלח את שאלתו במכתב לרב שטיינמן זצ"ל וקיבל את התשובה הבאה: "אשה כשרה עושה רצון בעלה".

להלן תמלול המכתב:

"לכבוד הרב שטיינמן שליט"א,

נסעתי פעם אחת בראש השנה לאומן והתחזקתי מאוד בעבודת ה', כעת אני רוצה לנסוע שוב לאומן יחד עם בני הקטן, אך אשתי מתנגדת לכך, והיא רוצה לשמוע את דעתו של הרב, דעת תורה, בעניין".

לאחר מספר ימים קיבל האברך את תשובתו של מרן הרב אהרן לייב שטיינמן זצ"ל שהתייחס למכתב ופסק  "אשה כשרה עושה רצון בעלה, ובפרט כשזה מחזק את הבעל לעבודת השם".

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ו אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.