חדשות אומן

דגל אוקראינה הגדול ביותר בעולם הוצג לראווה בכיכר העיר אומן

הדגל הגדול ביותר של אוקראינה הוצג לראווה בכיכר העיר אומן
למרות הגשם השוטף שירד, דגל אוקראינה הגדול ביותר בעולם, נפרס היום (יום חמישי) בכיכר העיר המרכזית של אומן. גודלו של הדגל 60x 24 מטר

דגל אוקראינה באומן | התמונה באדיבות :Bецiрна Умаиъ

הדגל הגדול ביותר של אוקראינה הוצג לראווה בכיכר העיר אומן.

למרות הגשם השוטף שירד, דגל אוקראינה הגדול ביותר בעולם, נפרס היום (יום חמישי) בכיכר העיר המרכזית  של אומן. גודלו של הדגל 60x 24 מטר. פעילי ארגון "צעירי המולדת" עמלו קשות על ייצור הדגל  שנמשך כ- חודש שלם.

הדגל עובר נדידה בערי אוקראינה השונות, כאות הזדהות אוקראינית כנגד הבדלנים. הדגל ביקר בתחילת השבוע בלבוב, לוצק, והיום באומן. בשבת  ימשיך ויפרס בקייב, ולאחר מכן בערי הדרום ובמזרח.

התושבים המקומיים רואים בדגל, כמין  סוג של קמע סגולתית. אחד התושבים אומר: "בפעולה זו אנו רוצים לאחד את המדינה שלנו, ולהראות שאין הבדל בעיר בה אנו אנו חיים או באיזו שפה אנו מדברים, העיקר שאנחנו מאוחדים עם  העם האוקראיני. והעובדה המפתיעה ביותר היא, שבדקות הפריסה של הדגל בכיכר אומן, הגשם חדל מלרדת".

כזכור, לפני שבוע תושבי אומן המקומיים צבעו את שלט הכיתוב "אומן" בכניסה לעיר, בצבעי הדגל של אוקראינה, בכדי ליצור סוג נוסף של קמע נגד הבדלנים. ולהציג את העובדה שתושבי אומן מאוחדים עם העם האוקראיני.

ליהודים יש להיזהר בימים אלו מלהסתובב במקומות מרכזיים בעיר, התיסכול של המקומיים תמיד יהיה מכוון כנגד היהודים, ובפרט בזמן האחרון, בו התקשורת המקומית משניאה את התושבים כנגדנו בכל הזדמנות אפשרית.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ג שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.