גם השנה, 'אומן שלום' תעביר שידור חי ממוקדים מרכזיים באומן • הצטרפו לאווירה

לאור ההצלחה האדירה, גם השנה, 'אומן שלום' תהיה האחראית על העברת השידור חי ממעמד התיקון הכללי העולמי שישודר מאומן לכל אתרי החדשות בכל רחבי העולם, השידור יועבר ממוקדים מרכזיים באומן • הצטרפו לשידור חי

לאור ההצלחה האדירה, גם השנה, 'אומן שלום' תהיה האחראית על העברת השידור חי ממעמד התיקון הכללי העולמי שישודר מאומן לכל אתרי החדשות בכל רחבי העולם, השידור יועבר ממוקדים מרכזיים באומן.

השידור חי המיוחד יתקיים בנוסף לשידורים החיים אותם מעבירה 'אומן שלום' בכל תקופת ימות השנה, השידור המיוחד לראש השנה יתמקד במקומות מרכזיים ויועבר לכלל הציבור בשידור חי החל ממוצאי שבת ועד לכניסת החג באומן.

2 מצלמות באיכות HD ימוקמו סמוך לציון רבי נחמן מברסלב זיע"א, הציבור יוכל לראות את הנעשה סביב הציון הקדוש בכל שלב, מצלמה אחת תמוקם בקלויז המרכזי מיסודו של ר' מיכל דורפמן זצ"ל, 2 מצלמות נוספות ימוקמו בכיכר פושקינה ומצלמה נוספת תמוקם בבית הכנסת 'בית משולם פייש' שם תתקיים ערב שירה וריקודים עם גדולי הזמר החסידי אל תוך הלילה.

את מעמד 'תיקון הכללי' ילוו רחפנים שיעבירו את השידור חי מזווית נוספת – ממעוף הציפור, הציבור מוזמן להתחבר ולהרגיש את האוירה הרוחנית הקדושה יחד עם עשרות האלפים, המסתופפים בקיבוץ היהודי הגדול בעולם, המתקיים מידי שנה סמוך לקברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א שאמר “הראש השנה שלי עולה על הכל. והיה פלא אצלי מאחר שהמקורבים שלי מאמינים לי, ולמה לא יזהרו כל האנשים המקורבים אלי שיהיו כולם על ראש השנה איש לא יעדר”.

התודה והברכה לראש ובראשונה ליו"ר מזכירות ברסלב הרב נחמן בנשעייה הי"ו התורם את השידור חי ממעמד 'תיקון הכללי העולמי' קרוב ל-20 שנה ברציפות, ול'איחוד ברסלב באומן' המנהלים את קברו של רבי נחמן מברסלב באומן.

 

לקבלת קוד הטמעה לאתר לשידור המיוחד של התיקון הכללי העולמי, שילחו הודעה למספר – 0556680973

 

המלצה לגולשים החסומים! בקשו מחברות הסינון שיפתחו לכם את השידור כבר מעכשיו

 

תגובות

יהיה פתוח בנטפרי???

2

תדברו עם נטפרי שיפתחו

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.