גלריית תמונות ענקית מאנ”ש דחסידי ברסלב בל”ג בעומר במירון

גלריית תמונות ענקית מאנ”ש חסידי ברסלב בעלייתם המסורתית לקברו של התנא האלוקי עיר וקדיש מן שמיא נחית – רבי שמעון בר יוחאי זיע”א באתרא קדישא מירון

צילום: שלמה מאיר - חדשות 24

כמידי שנה בשנה הגיעו אנ”ש חסידי ברסלב יחד עם כלל עם ישראל בארץ ישראל ובתפוצות, לעליה ההמונית לקבר התנא האלוקי עיר וקדיש מן שמיא נחית – רבי שמעון בר יוחאי זיע”א אשר באתרא קדישא מירון. כאשר במשך כל הלילה והיום הפיצו אברכים ובחורים מאנ”ש את ספרי רבינו הק’ ותלמידיו, [יזכרו לטוב חבורת הבחורים בני ארצות הברית שתרמו מזמנם עבור דבר נשגב זה]. ספרים בשווי עשרות אלפי שקלים נמכרו לעמך בית ישראל הצמאים להתקרב לאור הגדול, כמו”כ התקיימה הגרלה בשעה 8:00 בערב במוצאי ל”ג בעומר על שתי כרטיסי טיסה לכל מי שקנה ספר.

כלל חסידי ברסלב התאגדו בחבורה לתפילת שחרית בהמון עם כוותיקין בתפילה בכח ובכוונה וביישוב הדעת ברחבה הגדולה שלפני מערת הלל הזקן ותלמידיו כשלאחר התפילה חולקו במקום פת שחרית, כיבוד ושתיה, ומיד לאחר מכן התקיימה במקום הדלקה לכבוד התנ”א רשב”י זיע”א וריקודים ומחולות עם כלי זמר למשך כשעתיים לשוש בצוותא חדא בהילולא דרשב”י. בשעות אחרי הצהרים התאספו יחד במפלס העליון מאחורי מערת רבי אלעזר לריקודים בדיבוק חברים יחד עם שמחת התספורת של כל ילדי החלאקה של אנ”ש עם משפחותיהם.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י' אייר ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.