"גלוי וידוע" • אלבום בכורה חדש לאמן והיוצר ר' מרדכי גוטליב • האזנה עריבה!

ר' מרדכי גוטליב משיק אלבום איכותי ומושקע לטובת קהל שוחרי המוזיקה היהודית האותנטית – השירים נקיים מכל שמץ ורבב עכשווי, ויודעי דבר שנחשפו לאלבום, טוענים כי השירים חודרים הישר אל נימי הלב

פורט על נימי הלב, ר' מרדכי גוטליב // צילום: עטיפת האלבום

"גלוי וידוע" • אלבום הבכורה של האמן והיוצר ר' מרדכי גוטליב – האלבום יוצא בשעה טובה ומוצלחת, לאחר עבודה מאומצת בשלושת השנים האחרונות וכעת אפשר לברך על אלבום איכותי ומושקע המכיל 11 שירים, יהלומים יקרי ערך, טהורים וזכים, שמעובדים היטב לטובת קהל שוחרי המוזיקה היהודית האותנטית. השירים נקיים מכל שמץ ורבב עכשווי, ויודעי דבר שנחשפו לאלבום, טוענים כי השירים חודרים הישר אל נימי הלב.

באלבום לקחו חלק מיטב המעבדים ביניהם: יהודה גלילי, יואלי דיקמן, אלי לאופר, מוישי רוט, איצי ברי ואלי קליין, בני לאופר, יחד עם מקהלת "שירה" ועיבודים של המנצח הנודע ר' הרשל בריסק, מקהלת הילדים "אידיש נחת", ואמן הכינור ר' גדי פוגאטש. על המיקסים הופקדו חיים גוטסמן, ואלי לישינסקי.

ר' מרדכי גוטליב נודע בזכות הקליפים היחודיים של השירים שלו, שהושרו וצולמו בצוותא בקומזיץ עם חברים, וכעת עם סיום העבודה על האלבום, הוא עומד בתחילתו של מסע מוזיקאלי מרתק לשטעטל הישן, למחוזות הכיסופים הערגה והגעגוע, למוזיקה יהודית אותנטית.

זאבי פריד שהפיק את האלבום מתכנן בימים אלו תוכניות מוזיקליות יחודיות עם ר׳ מרדכי גוטליב, לאור הביקוש שנוצר מאז פרסום הקליפים, וכעת עם הופעת האלבום החדש לקהל הרחב.

הדיסק יהיה זמין לרכישה בכל חנויות המוסיקה והיודאיקה אי"ה שבוע הבא בי"ג אדר א', ומופץ על ידי חברת ניגון מיוזיק בארץ ובעולם.

 

מצורף תקציר מיוחד מתוך שירי האלבום • האזנה עריבה!

תגובות

זה מוטי גוטליב מ'אבקשה' ?

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ו אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.