גדולי ישראל שליט"א התרגשו לראות את פניהם הטהורות של ילדי הוד השרון

יום של התעלות מיוחדת עבר על ילדי החמד ותלמידי ת"ת משיבת נפש בהוד השרון שזכו להיבחן ולהתברך מפיהם של גדולי ישראל ומשפיעי אנ"ש שליט"א • צפו בגלרית התמונות

ילדי החמד ביום המיוחד // צילום: נחמן כהן

יום של התעלות מיוחדת עבר על תלמידי ת"ת משיבת נפש בהוד השרון שזכו להיבחן ולהיתברך מפיהם של גדולי ישראל ומשפיעי אנ"ש שליט"א.

תלמידי כתה ז' שזכו לסיים את פרק הכונס ולהיבחן עליו בע"פ, תלמידי כתה ו' שזכו לסיים פרק השוכר את האומנין ותלמידי כתה ד' שזכו לסיים ולהיבחן על כל מסכת יומא במשניות יצאו ליום של התעלות והתרוממות בעיר התורה בני ברק כאות הערכה על היגיעה וההשקעה הרבה של התלמידים היקרים יחד עם המחנכים הדגולים שליט"א, מנהל הת"ת הרה"ח ר' משה שמואל שטרן שליט"א ומנכ"ל המוסדות הר"ר הושע איינהורן שליט"א.

תחילה הגיעו לביתו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א שבצעד נדיר ביותר ביקש לבחון את התלמידים היקרים לאחר ששמע שילדים אלו גדלים בעיר הרחוקה ביותר בארץ מכל זיק של יהדות, הגר"ח שאל תחילה שאלות בפרק הכונס את ילדי כתה ז' ולאחמ"כ פרק השוכר את האומנין את ילדי כתה ו', בשמוע את תשובותיהם הברורות והמופלאות של התלמידים עלתה על פניו קורת רוח מרובה והוא בשמחתו אמר בזה הלשון: "מוסדות אלו הם מצווה גדולה!" התלמידים עברו לקבל את ברכת הקודש ולאח"מ בירך את הנהלת המוסדות וחיזק את ידם בהמשך פעולות הקודש.

מביתו המשיכו התלמידים לביתו של נכד רביה"ק זיע"א כ"ק אדמו"ר ממודז'יץ שליט"א שבחן את התלמידים ונשא להם דיבורי חיזוק על מעלתם הגדולה שזוכים לקדש שם שמים בעיר כהוד השרון ע"י התנהגותם המופתית שכל רואיהם יכירום כי הם זרע ברך ה', לאחר ששמע ממנהל הת"ת שבשנה האחרונה החלו להגיע תלמידים מכל אזור המרכז רעננה, כפר סבא, פתח תקוה, נתניה, עמנואל, התבטא שלדעתו כדאי לשלוח גם מבני ברק לת"ת שמשקיע כ"כ בתלמידיו ומגדל פירות מתוקים כאלו.

משם המשיכו לבית מדרשו של הגאון הגדול מרן רבי שמעון בעדני שליט"א שהגיע במיוחד לבית המדרש בכדי למסור שיחה לתלמידים, בדבריו הסביר בטוב טעם את החשיבות של לימוד תורה דווקא במקום בו אין הרבה תורה וכמה שלימוד שכזה משפיע על כל הסביבה, בסיום דבריו עברו כל התלמידים לקבל את ברכתו שמרן מברכם בחביבות גדולה בסיום חיזק את מנכ"ל המוסדות שימשיך להחזיק ולפתח את המוסדות למרות כל המניעות והקשיים הרבים של הס"מ וחילותיו.

הדיין הגדול הרה"ג ר' יהודה סילמן שליט"א קיבל את התלמידים בביתו ובחן אותם על כל החומר שנלמד מתחילת השנה ועמד משתומם נוכח הידיעות ובקיאות התלמידים ואמר שבתחילה התחיל בשאלות קלות משום שחשב שבעיר כהוד השרון אין את האפשרויות להשקיע כנדרש, אך בסופו נוכח לראות שידיעות התלמידים לא נופלות מהתתי"ם החשובים בבני ברק.

לסיום הגיעו לביתו של המשפיע הרה"ח ר' אליהו גודלבסקי שליט"א שקיבל בהתרגשות את עשרות התלמידים וחיזקם בזכות הגדולה שזכו לחיות כיהודים שומרי מצוות וללמוד תורה בפרט בהוד השרון שזה ממש לא מובן מאליו!

ארוחת צהרים אכלו התלמידים בפינת החי המחודש של בני ברק שם נטענו בכוחות מחודשים להמשך לימוד התורה הק', התלמידים חזרו עם תחושות נעלות ללא ספק ילוו אותם בכל ימי חייהם.

 

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.