בשעה טובה ומוצלחת הופיע ויצא לאור כרך ד' של הספר החשוב "פאר הליקוטים"

יצא לאור: כרך ד' של הספר "פאר הליקוטים", הספר שהוא מעין חברותא לליקוטי מוהר"ן, ומסייע רבות למי שרוצה ללמוד את התורות לעומקן, ללכת איתן, ולהוציא עצות אמיתיות למעשה

פאר הליקוטים

בשורה טובה שרבים חיכו לה – בשעה טובה ומוצלחת, יצא לאור כרך ד' של הספר "פאר הליקוטים", על התורות כג', כד', כה', כו', כז'.

למי שלא מכיר, פאר הליקוטים הוא מעין חברותא לליקוטי מוהר"ן, ומסייע רבות למי שרוצה ללמוד את התורות לעומקן, ללכת איתן, ולהוציא עצות אמיתיות למעשה, להחיות את נפשו.

עורכי הספר מגישים ללומד בטורים שונים סביב לדברי רבינו, כלים נפלאים שעל ידם, כל אחד מסוגל לעסוק בספר ליקוטי מוהר"ן, ולהשתדל בהבנתו.

למשל, בטור "מקור חכמה" מוגש ללומד המקורות אותן מזכיר רבינו בדבריו, יחד עם כל השייך להם, שקשור ומחובר עם ענייני המאמר. לפעמים רבינו מזכיר פסוק, ויש עליו זהר שעוסק ממש בענין המדובר, ובמקרה כזה – הלומד כבר מקבל את הזהר על העמוד.

כמו כן, בטור "נחל נובע" מובאים כל ביאורי הפשט של מוהרנ"ת ותלמידיו על העמוד עצמו, כביאור לדברי רבינו במאמר – מה שלחלק מהלומדים קשה למוצאם, או להבין שאכן בדברים הללו יש ביאור אמיתי לדברי רבינו.

בכרך ד' ישנו חידוש גדול, והוא טור חדש שנתווסף לסדרה, ששמו "מסילת הקשרים".

בטור זה, הממוקם בתחתית העמוד, ישנם הערות והארות של העורכים, המסייעות ללומדים לקשר את הטורים השונים (ובפרט את המקורות), חזרה לענייני המאמר.

טור זה מסייע ללומדים להבין את קשרי המאמר ולגלות את המסילה השייכת לו (ע"פ הכלל "מיניה וביה", שהוא הראשון והעיקרי מח"י כללי העיון). בנוסף, יובאו בו הערות וביאורים המצביעים על שימוש בשאר כללי העיון של ראבר"נ.

כרך ד' יצא בשם "מהדורת ברגשטיין" שילווה אותו לנצח בכל המהדורות שיודפסו, והוקדש לעילוי נשמת הסבים והסבתות, ולעילוי נשמת האמא מרת פיגא ריזל ע"ה בת הרה"ח ר' חיים בירך זצ"ל.

כאן המקום להציע למי שרוצה להנציח את יקיריו באחד המפעלים החשובים והמכובדים ביותר שנעשו על הספה"ק ליקוטי מוהר"ן, ובכך להיות שותף אמיתי עם רביה"ק – ליצור קשר במייל שלהלן.

הספר יוצע למכירה במחיר מוזל בירידי עשרה בטבת, ולאחר מכן בחנויות, או בהזמנה טלפונית דרך המייל: peerhalikutim@gmail.com או בטלפון: 052-7622148.

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.