חדשות אומן

בשורות טובות! • חל שיפור משמעותי במצבה של הפצועה שנפגעה בדרכה לציון

בשורות טובות! • חל שיפור משמעותי במצבה הרפואי של הפצועה שנפגעה בדרכה לציון רבינו הק’ באומן – מצבה עדיין מוגדר קשה • המשיכו להרבות בתפילה על לורה עליה אסתר בת חיה דניאל

בית החולים המרכזי אובלסטניה בקייב | צילום: Київська обласна лікарня

עדכון ממצבה של הפצועה מהתאונה ביום חמישי שהייתה בדרכה לאומן. היום (שני) חל שיפור משמעותי במצבה. הפצועה מצליחה לעיתים לנשום בכוחות עצמה ומנותקת לסירוגין ממכונת ההנשמה, מצבה עדיין מוגדר קשה.

לאחר התייעצות עם רופאים מומחים מישראל שהוזמנו על ידי ארגון ‘הצלה אוקראינה’ בראשותו של הרב הלל כהן מקייב, נקבע כי יש צורך להעבירה מבית החולים בווסילקוב הנמצא 40 ק”מ מקייב לבית החולים המרכזי (אובלסטניה) במרכז העיר קייב. בשל מצבה הרפואי הקשה נערכים להעבירה עם אמבולנס מיוחד.

הרב הלל כהן אומר ל’אומן שלום’ כי “היות והפצועה היא אזרחית מצרפת כל ההחלטות לגבי המשך הטיפול בה, נעשה בתיאום מלא עם השגרירות הצרפתית בקייב, קרוב משפחתה של הפצועה הגיע ממקסיקו לאוקראינה בכדי לשהות לידה. אנא המשיכו להרבות בתפילה על לורה עליה אסתר בת חיה דניאל שנזכה לראותה בריאה ושלימה למענה ולמען יתקדש שם רבינו בעולם.

כזכור, ביום חמישי אירעה תאונת דרכים קשה בדרך לאומן. נהג משאית מקומי פגע ברכב שהסיע נוסעת יהודיה תושבת צרפת שהייתה בדרכה לאומן. הנוסעת נפצעה קשה ומצבה הרפואי היה מוגדר קריטי. כוחות ההצלה שהגיעו למקום התאונה פינו את הפצועה לבית החולים סמוך לקייב.

לקראת שבת הפצועה נותחה בבית החולים בניתוח ראש מורכב, ומצבה הוגדר קריטי והיא הייתה בסכנת חיים ממשית. כאמור, היום (שני) חל שיפור משמעותי במצבה הרפואי – אנא התפללו לרפואתה השלימה של – לורה עליה אסתר בת חיה דניאל

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.