בשורה לתושבי ירושלים: חברת אפיקים מתגברת את הקו מירושלים לנתב"ג

בשורה לתושבי ירושלים הנוסעים לאומן: לאור הביקוש בקו ירושלים נתב"ג, חברת אפיקים מתגברת את הקו לקראת אומן ראש השנה בתדירות של חצי שעה 24 שעות ביממה

אפיקים // צילום: יח"צ

בשורה לתושבי ירושלים הנוסעים לאומן לאור הביקוש בקו ירושלים נתב"ג חברת אפיקים מתגברת את הקו לקראת אומן ראש השנה בתדירות של חצי שעה 24 שעות ביממה

מספר הקו של חברת אפיקים מירושלים לנתב"ג הוא 485, הקו פועל 24 שעות ביממה בכל ימות השנה. למעשה, זה הקו הבינעירוני הראשון בישראל שפועל 24 שעות ביממה, כל ימות השבוע.

הקו משרת את תושבי ירושלים הנוסעים לאומן ומבצע איסוף בכמה תחנות בעיר, כולל עצירה במחלף חמד לטובת תושבי מבשרת והסביבה – במחיר של 16 שקל בלבד.

בכל תקופת השנה הנסיעה מתבצעת בתדירות של פעם בשעה לשני הכיוונים, והקו עוצר גם באזור מחלף חמד ושורש – כך שהוא משרת גם את תושבי מבשרת והסביבה. בימי שישי הקו פועל עד השעה 14:00 ובמוצאי שבת הקו מתחיל לפעול מהשעה 19:00.

כאמור, בשל העומס הרב לקראת הנסיעה הגדולה לאומן ראש השנה הבעל"ט הקו יתוגבר ויפעל בתדירות של חצי שעה בכל שעות היום והלילה.

האוטובוס יוצא משדרות רופין בירושלים, עובר ברחוב יפו סמוך לתחנה המרכזית ונוסע דרך כביש מספר 1. האוטובוס עוצר במחלפים חמד ושורש וממשיך משם ישירות לנתב”ג – לטרמינל 1 ולאחר מכן לטרמינל 3.

 

 

תגובות

שיארגנו גם מבני ברק

2

ממתי התיגבור היינו איזה יום

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.