בשורה לנוסעים לאומן: חברת 'אוקראינה אינטרנשיונל' הגדילה את צי המטוסים

בשורה לנוסעים לאומן: חברת התעופה 'אוקראין אינטרנשיונל' הגדילה את צי המטוסים שברשותה ל-42 ורכשה מטוסים חדישים מתקדמים מדגם 777-200, שיהיו פעילים ביעד החם של הטסים לאומן

מטוס החברה במפעל הייצור | צילום: יח"צ

בשורה לנוסעים לאומן: חברת התעופה "אוקראין אינטרנשיונל" הגדילה את צי המטוסים שברשותה ל-42 ורכשה מטוסים חדישים מתקדמים מדגם 777-200, שיהיו פעילים  ביעד החם של הטסים לאומן בקו תל אביב- קייב –  קייב  – ניו יורק – מאות אלפי הנוסעים לאומן ולקברי צדיקים באוקראינה ייהנו מטיסה חווייתית באחד מארבעת המטוסים החדשים שייכנסו לפעילות החברה במהלך שנת 2018.

בחברה מציינים כי לנוסעים מובטחת חווית טיסה עם מושבים רחבים נוחים,מרווחים, ומאובזרים בשקע לכל נוסע ו WiFi (בתשלום) שיעמדו לשימוש הנוסעים בכל המחלוקת – תיירים, תיירים פלוס ומחלקת עסקים.

נכון להיום "אוקראין אינטרנשיונל" מפעילה 24 טיסות שבועיות לקייב טיסות בין תל אביב ל-7 יעדים באוקראינה, 4 טיסות שבועיות ללבוב, 7 טיסות שבועיות לאודסה, 4 טיסות שבועיות לדנייפר (דנייפרופטרובסק לשעבר), 2 טיסות שבועיות לחרקוב, 2 טיסות שבועיות לזפוריז'יה ו-2 טיסות שבועית לויניצה.

היעד המבוקש של חברות התעופה ביעד אוקראינה וישראל ממשיך לצבור תאוצה, על פי נתוני רשות התעופה האזרחית, מספר הנוסעים בין ישראל לאוקראינה יגיע השנה ל – 900 אלף נוסעים. בהתחשב בפוטנציאל ההולך וגדל, לאחרונה רשויות התעופה האזרחית בישראל ואוקראינה הסכימו להגדיל את מספר הטיסות המרבי המותר על הקו תל אביב-קייב בין 24 ל – 31 טיסות בשבוע מכל צד. באזורים אחרים, כמו אודסה, לבוב, חרקוב, דנייפרו (דנייפרופטרובסק לשעבר), ויניציה, זפורוז'יה – המספר המרבי של טיסות כבר גדל ל – 14 בכל כיוון.

כזכור, פרסמנו ב'אומן שלום' כי בשל הביקוש הגובר, אוקראינה ביקשה להרחיב את הפעילות האווירית עם ישראל. משרד התחבורה הבטיח לקיים פגישות עבודה עם המחלקות הרלוונטיות באוקראינה כדי לבדוק את האפשרות לקדם ולהרחיב את הטיסות בין שתי המדינות, וכן יישום והחלת מדיניות "שמים פתוחים" בין ישראל ואוקראינה.

הדמייה ותמונות פנים של הדגם החדש שישרת את הנוסעים לאומן.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.