בשבת קודש פר' תרומה שהו באומן צוות מחנכי מוסדות החינוך "אמונת ציון"

מסע ועידת "כלי הקודש" לאוקראינה • בשבת קודש פר' תרומה שהו באומן צוות מחנכי מוסדות החינוך "אמונת ציון" וצוות ישיבה קטנה "נחלי התורה" בראשות הרה"ח ר' שמואל שטרן שליט"א

צוות המחנכים במסע לאומן // באדיבות המצלם

בשב"ק פר' תרומה שהו באומן צוות מחנכי מוסדות החינוך "אמונת ציון" וצוות ישיבה קטנה "נחלי התורה" בראשות הרה"ח ר' שמואל שטרן שליט"א. ועידת "כלי  הקודש" כך נקרא שמה של שבת ההתאחדות וההתעלות, במלווה מלכה התוועדו אנשי החינוך ויחד בשבת אחים גם יחד ליבנו ודיברו על ענינים חינוכיים שעומדים על הפרק.

המסע החל ביום חמישי עם תפילה נרגשת על ציונו של הרה"ק ר' לוי יצחק מבארדיטשוב. אחר התפילה באישון ליל, המתינה להם סעודה כיד המלך בקרית ר' לוי יצחק.

התזמורת הפילהרמונית של בארדיטשוב הנעימה את הסעודה עם צוות מורחב של 16 נגנים אשר שימחו את "כלי הקודש".

תפילות השבת נערכו בהתלהבות בהיכל הציון הקדוש וסעודות השבת נערכו לשם ותפארת במלון לנדאו באומן, שעות ארוכות ישבו צוות המלמדים, שוררו את זמירות השבת ושוחחו בענינים חינוכיים כאשר ראש הישיבה הרב שמואל שטרן שליט"א מסב בראש השולחן, מנווט, מכוון, ומחכים את דעתם של המלמדים במשנת החינוך של מוסדות החינוך הידועים ומוכרים בשמם הטוב.

רגעי השיא של הנסיעה היו בעת שכל צוות אנשי החינוך עלו במוצאי שבת לציון קודש הקדשים שם קיימו את מעמד "תפילת המלמדים", אמרו תיקון הכללי לזכות התלמידים והעתירו בתפילה בעד תלמידיהם. מעמד התפילה הועבר בשידור חי לארץ ומאות תלמידים השתתפו מרחוק בתפילה הנרגשת. בסיום התפילה הקריאו המלמדים את שמותיהם של התלמידים ושם אמם שיצליחו בתורה ויר"ש.

סעודת מלווה מלכה שולבה עם פעילות חינוכית מיוחדת ומאתגרת בשילוב אמצעים טכנולוגיים וקיבלה תוספת ונופך מיוחד כאשר ר' מוטה פרנק השתתף בסעודה ואף נשא דברים לכבוד הכינוס החשוב.

בהמשך מסע הקודש נסעו צוות המחנכים למז'בוז, טבלו במעיין הבעש"ט, התפללו מנחה בבית הכנסת העתיק של הבעש"ט. אחר הכנה דרבה, התקדשות והיטהרות עלו הקבוצה המיוחדת לציונו של אור שבעת הימים, קודש הקדשים – הבעש"ט שם התקיימה תפילה מיוחדת להצלחת המוסדות

התעוררות גדולה נרשמה בציון הבעש"ט עת נחשף על ציון הק' השיר "הייליגער בעל שם טוב" (מצו"ב).

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ו אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.