ברכת מזל טוב בעת תת ה' שמחה גדולה במעונו של הרה"ח ר' מרדכי רוזנטל שליט"א

הכרת הטוב וברכת מזל טוב בעת תת ה' שמחה גדולה במעונו של איש רב פעלים מקים עולה של תורה "היכל התורה אומן" הרה"ח ר' מרדכי רוזנטל שליט"א אשר מוסר נפשו למען צעירי הצאן הבאים בצל קודשו של רביה"ק בימי ראש השנה באומן

בחורי ישיבת מוהר''ן בעת לימודים בימי ראש השנה בהיכל התורה אומן // צילום: באדיבות המצלם

עדיין נמצאים תחת הרושם העז שהותירו בקירבם ימי הכסה בצל הננמ"ח יחד עם קיבוץ הישיבה הקדושה לצעירים בני עליה "מוהר"ן", אשר בחסדי ה' הצליחו להמשיך את הווי הישיבה הקד' וסדריה גם לימי הקיבוץ הקדוש, מתחילת הנסיעה ועד השיבה אל ארץ הקודש.

אל שדה התעופה יצאו הבחורים מתוך היכל הישיבה בטנדרים מיוחדים, אחרי שיחות הכנה בגדולת כל פסיעה ופסיעה אל רביה"ק, ובדבר הסכנות האורבות חלילה בדרכים ובאומן, ואחרי בניית תוכניות ומבצעים רבים, לעורר את לבבותיהם הזכים לנצל כל רגע בלי פגע, הן בלימוד כל הספר הקדוש "ציון המצוינת" והן בלבישת משקפיים מיוחדים להקל על טהרת העיניים, והן בשמירה על צביונו המיוחד של בחור הדבוק ומקושר אל אור האורות זיע"א. נקל לתאר את ההתלהבות וההתעוררות שהיתה נסוכה על פניהם הזכות בעת אשר שרו מעומק לב שירי געגועים וכיסופים אל חלקת מחוקק ספון…

הבחורים טסו יחד עם אברכי כולל חיי עולם, מתוך שמחה גדולה לאן זוכים אנו ליסוע… ובאו ישר אל המתחם המרווח והמפואר, אשר נבנה בהשקעה עצומה ע"י נשיא הישיבה הגה"ח הרב עוזיהו אלכורת שליט"א הנושא על ליבו את כל צרכי הישיבה בכל עת, לתועלת הבחורים היקרים, שם ניתן לבחורים היקרים אש"ל מלא ברוחב לב, בחדרים גדולים ונעימים, ועמם שהו משגיחי הישיבה שליט"א אשר דאגו לכל מחסורם בגשם וברוח.

כל הבחורים כולם השתתפו בכל סדרי הלימוד שהיו ב"היכל תורה", ושם התמידו באופן מעורר השתהות בסדרי לימוד מיוחדים, מתוך חוברות לימוד מיוחדות, אשר הם המשך ישיר למגמות הלימוד הרבות שיש בישבה"ק בכל השנה – דבר אשר לא יאומן.

אחרי הזכייה העצומה להשתתף בתיקון העליון והנורא, בראש השנה שלו העולה על הכל, נסעו הבחורים לפקוד את ציוניהם של מוהרנ"ת זיע"א, ושל אור שבעת הימים מחולל דרך החסידות הבעש"ט הק' זיע"א, בסבסוד מיוחד על ההשתתפות בכל הסדרים [מלבד שאר המבצעים], שם התארחו בצימרים מפוארים עם סעודות בשפע רב, ומתוך רוב שמחה וסיפוק חזרו לארצינו הקדושה, אחרי מנוחה קצרה המשיכו סדרי הישיבה ביתר שאת ועוז.

וכל זאת נזקף לזכותו של ידיד הישיבה הרה"ח ר' מרדכי רוזנטל שליט"א, אשר מסר נפשו ומאודו ולא חסך מעצמו מאומה והקים את ההיכל הגדול והמיוחד "היכל התורה אומן", אשר מושכת אליה מאות בחורים יראים ושלמים המנצלים את זמנם בסדרי לימוד מיוחדים, ומתן שכרם בצידם בפרסים יקרי ערך ובהגרלות בשווי עצום, ואכן מפעלו עשה פרי, וכל הנכנס להיכלו אינו מאמין למראה עיניו, התורה והתפילה ממלאים בו כל פינה, בשילוב שיעורים מרתקים מגדולי אנ"ש שליט"א, בדבר הזכות לשהות במחיצתו של הסבא דסבין זיע"א מתוך עליה סלולה בעבודת ה'.

ובכך צעירי הצאן המתקבצים ובאים לצל קודשו של רביה"ק הננמ"ח זיע"א אשר הזהיר לעשות כרוז שכל הסר למשמעתו יבוא אליו לראש השנה איש לא יעדר, הולכים, מתעלים ומתרחקים מההשפעה הרעה העלולה לבוא ללבבותיהם הזכים מהשהייה בין עמי הארצות, אלא זוכים לתוספת עליה מיוחדת באותם ימים נעלים.

ובזכות מפעלו הכביר יכולנו לבנות בשלמות את כל הנצרך, לבני ישיבתנו, כדי שהם יהיו תחת חממה רוחנית ונעימה במשך כל אותם ימים.

ע"כ בעת תת ה' שמחה גדולה במעונו, בהגיע בנו היקר הבה"ח חיים טודרס ני"ו לעול תורה ומצוות, חובה עלינו להכיר בטובה הגדולה ולהודות לו מעומק לב בשם כלל בחורי אנ"ש בכלל, ובפרט בשם בחורי ישיבתנו הקדושה ישיבת מוהר"ן על פועלו העצום, והברכה אחת לנו שיאיר ה' פניו אליו בשפע ברכה והצלחה בכל מעשה ידיו, וירווה רוב נחת מבנו חתן הבר מצוה היקר ני"ו ומכל יוצא"ח, וימלא ה' כל משאלות ליבו לטובה, בזכות רביה"ק זיע"א.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.