חדשות אומן

ברוך דיין האמת – שלמה קוזלובסקי ז”ל שטבע אתמול בנהר באומן נפטר

מקרה מצער אירע אתמול באומן. הבה”ח שלמה קוזלובסקי ז”ל בן 24, יצא לטבול באיזור נהר התשליך במהלך החג, הצעיר טבע ונפצע באורח קשה. אמבולנס של “הצלה אוקראינה” פינה את הפצוע לבית חולים מקומי באומן כשהוא במצב קשה וללא דופק

שלמה קוזלובסקי ז"ל

מקרה מצער אירע אתמול באומן. הבה”ח שלמה קוזלובסקי ז”ל בן 24, יצא לטבול באיזור נהר התשליך במהלך החג, הצעיר טבע ונפצע באורח קשה. אמבולנס של “הצלה אוקראינה” פינה את הפצוע לבית חולים מקומי באומן כשהוא במצב קשה וללא דופק, הרופאים בבית החולים נאבקו על חייו במשך כל הלילה. לצערינו הרב הוא נפטר היום (חמישי) בבוקר.

בשעה זו עסקני ברסלב פועלים לשחרר את גופתו של הנפטר עקב התעקשותם של הרשויות לעקב את הגופה. חסידי ברסלב שהיו בסמוך לנהר בזמן הטביעה נותנים עדות בתחנת המשטרה המקומית.

שלמה ז”ל נולד בכ”ט חשון תשנ”א לאביו הרב שרגא פייבל קוזלובסקי, שלמה ז”ל התקרב לברסלב בשנים האחרונות.והיה מקורב לחצר ‘תורת חכם’ בראשות המקובל רבי יצחק מאיר מורגנשטרן שליט”א, היה אהוב על כל מכריו.

המידע נמסר ע”י נכרי.

המקרה אירע ביום הראשון של חג השבועות . חסיד גור המקורב לברסלב בן 24, יצא לטבול באיזור נהר התשליך במהלך החג, הצעיר טבע ונפצע באורח קשה. אמבולנס של “הצלה אוקראינה” פינה את הפצוע לבית חולים מקומי באומן כשהוא במצב קשה וללא דופק, הרופאים בבית החולים נאבקים על חייו. עפ”י הדיווחים, כאשר נמשה הנער מהמים הוא נמצא שותת דם, ככל הנראה הבחור קפץ לנהר ממקום גבוה ונפגע מסלעים אשר מתחת לפני המים.

חסידי ברסלב המכירים היטב את הנהר אומרים שזהו אינו המקרה הראשון. לפני 4 שנים אירע מקרה דומה כאשר בחור בן 19 טבע למוות בחג ראש השנה. הנהר נראה תמים לאנשים שלא מכירים אותו, טמפרטורות המים באוקראינה נמוכות, המים עמוקים ומלאים בסלעים הקיימים בעומקו.

כבכל שנה הציבור נקרא להיזהר מאוד מלטבול בנהר הסמוך לנהר התשליך. בנהר ישנם סלעים מתחת לפני המים, הרוחצים בנהר קופצים ממקומות גבוהים ואינם מכירים את האיזורים שבהם נמצאים הסלעים, ומסתכנים בוודאות. מלבד זאת הנהר מזוהם, לפי הדיווחים שמגיעים מאנשים הגרים באומן, הגויים המקומיים מזהמים במכוון את הנהר לקראת בואם של היהודים לרחוץ במקום.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ד סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.