ברוך דיין האמת: הרב יהושע ב"ר נחמן ישראל יגלניק ז"ל

ברוך דיין האמת: בצער רב וביגון קודר הגיעה הבשורה המרה על פטירתו בטרם עת של החסיד ברסלב הרב יהושע ב"ר נחמן ישראל יגלניק ז"ל שהלך לעולמו בגיל 65 • ת.נ.צ.ב.ה

באדיבות המצלם

ברוך דיין האמת בצער רב וביגון קודר הגיעה הבשורה המרה על פטירתו בטרם עת של החסיד ברסלב הרב יהושע ב"ר נחמן ישראל יגלניק ז"ל שהלך לעולמו בגיל 65 לאחר יסורים קשים ומרים.

הרב יהושע יגלניק ז"ל נולד לאביו ר' נחמן יגלניק זצ"ל ונכדו של 2 גדולי משפיעי ברסלב מהדור הקודם ר' מרדכי יגלניק זצ"ל ור' וועלויל חשין זצ"ל זכה להיות ממעתיקי השמועה של זקני חסידי ברסלב בירושלים, חמיו היה הרב שייעה שיינברגר ז"ל.

מכריו מספרים שהיה חסיד ברסלב אמיתי וירא שמים מופלג, התנהג בהצנע לכת ודקדק במצוות קלה כבחמורה, היה תמיד מתפלל מתוך הסידור, בשנים האחרונות סבל מבעיות רפואיות קשות. לפני כחודש עבר ניתוח לב פתוח ולמרות מצבו הרפואי היה כל שנה מגיע במסירות נפש עם אנשי שלומינו לאומן לימי ראש השנה בכדי לקיים את צוואת רבינו הק'.

הקים משפחה לתפארת של חסידי ברסלב ההולכים בתורת הננמ"ח מברסלב זיע"א. השאיר אחריו אלמנה ו-15 בנים ובנות הנשואות לחתנים ממשפחות חשובות בחסידות ברסלב. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

הלוויתו תתקיים הערב בשעה 11:00 מבית ההלוויות שמגר

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.