ברוך דיין האמת – הרב אברהם ישעיהו קרלבך ז"ל

ברוך דיין האמת • לאחר ייסורים קשים הבוקר הגיעה הבשורה המרה על פטירתו של החסיד ברסלב הרב אברהם ישעיהו קרלבך ז"ל ממתפללי בית הכנסת ברסלב ברמות – השאיר אחריו דור ישרים • ת.נ.צ.ב.ה

הרב אברהם ישעיה קרלבך ז"ל

ברוך דיין האמת לאחר ייסורים קשים הבוקר (שלישי) הגיעה הבשורה המרה על פטירתו של החסיד ברסלב הרב אברהם ישעיהו קרלבך ז"ל ממתפללי בית הכנסת ברסלב ברמות, השאיר אחריו דור ישרים מבורך ההולך בתורת רבינו הק'.

מכריו ומתפללי בית הכנסת ברסלב ברמות מספרים כי היה ברסלבר חסיד אמיתי, היה צדיק נסתר ונחבא אל הכלים, תלמיד חכם וגאון עצום, הבקי בהמון ספרים ומאיר פניו לכל אדם, במשך עשרות שנים היה נוהג ללכת ברגל מישוב רמות לתפילת הנץ בכותל המערבי, כולל שבתות וחגים, בכל תנאי מזג אויר, בקור ובחום לא וויתר על תפילת הנץ בכותל המערבי.

היה חבר הנהלת הכנסת אורחים רשב"י במירון וממייסדי הכנסת אורחים ביחד עם הרב יוסי הגלילי זצ"ל ושיבדל"ח לחיים טובים ארוכים הרב יעקב פרלמוטר שליט"א ואחיו המשפיע הרב מאיר קרליבך שליט"א.

כל חייו סבל מיסורים קשים ברגלו וקיבלם באהבה גמורה, בשנים האחרונות סבל מהמחלה הארורה שקיננה והכריעה את גופו, השאיר אחריו דורות ישרים ומבורכים ההולכים בתורת רבינו הק' תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

הלוויתו תתקיים היום בשעה 4:00 אחה"צ מבית ההלוויות שמגר דרך ביהמ"ד 'ברסלב שול" מאה שערים להר הזיתים.

יושבים שבעה בביתו רחוב רמות פולין 63 א' ירושלים.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ו אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.