כנס רכזים כללי בשילוב סעודת ראש חודש של קופת החסד דחסידי ברסלב

בקופת החסד דחסידי ברסלב מודים ומתרחבים: ביום רביעי נערך כנס רכזים כללי בשילוב סעודת ראש חודש תמוז, בו נמסרה לפעילים סקירה מקיפה על מגוון הפעילויות הנעשות והיקפיהם ע"י מנהלי הקופה

כינוס רכזים לפעילי ''קופת החסד" // צילום: באדיבות המצלם

מפעלי "קופת החסד" דחסידי ברסלב בסימן התרחבות באמצעות החלוקות הקבועות של מוצרי יסוד של לחם, חלב ומוצריהם, והנתינות הקבועות מידי חודש בחודשו למשפחות אנ"ש מרובות הילדים ומעוטי היכולת באמצעות שוברי קנייה יעודיים איתם ניתן לרכוש ביד רחבה מוצרי מזון בסיסיים אשר מחלוקה זו לבד נהנים למעלה מ 300 ילדים יקרים.

ביום רביעי, ראש חודש תמוז, נערך כנס רכזים כללי מלווה בסעודת ראש חודש תמוז, בו נמסרה לפעילים ע"י מנהלי הקופה סקירה מקיפה על מגוון הפעילויות הנעשות והיקפיהם. ובהודיה להקדוש ברוך על מבצע ה"קמחא דפסחא" שעבר בסייעתא דשמיא בהצלחה בו חולקו כ 6 טון מצות בריכוזי אנ"ש בכל רחבי הארץ.

את הערב כיבדו בנוכחותם איש החסד הרה"ח ר' יעקב גרוסמן שליט"א אשר עודד וחיזק את גבאי הצדקה כשהוא מלווה את דבריו בסיפורים ומעשיות נפלאים על זכותם הגדולה של אנשי החסד בסיוע לנזקקים.

הרה"ח ר' בנימין ויצהנדלר שליט"א האריך בחשיבות ההארת פנים לכל אדם ואיש לרעהו ואשר על ידי כך מגלים לפעמים את הפינות אשר צריכים להאיר על ידי שמגלים את מצוקת החבר בנתינה הגונה וברגישות הנצרכת.

הרה"ח ר' יוסף צבי קעניג שליט"א חבר הנהלת הקופה האריך בחשיבות הצדקה באור משנת רבינו הקדוש זיע"א תוך שהוא מלווה את דבריו בסיפורים נפלאים מזקינו הרה"ח רבי גדליה קעניג זצ"ל .

את האירוע הנחה הרה"ח ר' יעקב הרשלר שליט"א אשר משמש כגבאי צדקה מזה שנים רבות והאריך מנסיונו הרב שרואים בחוש שאם יש בבית אוכל זה חוסך הרבה הוצאות וטיפולים בהמשך הדרך רח"ל.

המשתתפים יצאו מחוזקים בהחלטה על המשך הפעילות הקדושה ובעיקר להשתדל ולהוסיף עוד שוברי קנייה לילדים ממשפחות מעוטי יכולת אשר תכניס אור ושמחה בחייהם.

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.