בפעם השלישית: נערים השחיתו בשבת את הצלב סמוך לנהר התשליך באומן

בשבת בבוקר השחיתו נערים בפעם השלישית את הצלב הממוקם בנהר התשליך באומן, על פי הדיווח הנערים עברו סמוך לצלב ושברו את הרגל, עשרה בחורים חשודים נעצרו על ידי המשטרה

נערים השחיתו בפעם השלישית את הצלב הממוקם בנהר התשליך באומן כ-10 בחורים קטינים עצורים, על פי הדיווח מאומן בשעות הבוקר בשבת, עברו נערים סמוך לצלב ושברו את הרגל, משטרה ובילוש הסתובבו בכל שעות הצהריים ברחובות אומן וחיפשו את הנערים שהשחיתו את הצלב. כ- 10 בחורים קטינים נעצרו במהלך השבת בחשד שהשחיתו את הצלב.

בצאת השבת שוחררו כל העצורים לאחר שנעצרו שלושה חשודים אזרחי ארה"ב החשודים המרכזיים בפגיעה בצלב.

בתגובה בטוויטר שגריר ישראל באוקראינה, יואל ליאון כתב: "שמעתי את החדשות על מעשה הוונדליזם נגד צלב באומן. אני רוצה לגנות בתוקף את המעשה הזה, כמו גם כל פעולה נגד כל סמל דתי של כל דת. אני מקווה שהפרובוקציה הזאת לא תפגע בקיום של כל הקהילות באומן זו לצד זו בשלום".

חשוב לציין כי לא מדובר בבחורים המשתייכים לחסידות ברסלב, החשודים במעשה הינם בחורים אמריקאים שהגיעו לאומן במסגרת מסע קברי צדיקים באוקראינה.

 

תיעוד ממצלמות האבטחה

תגובות

חמור מאוד המעשה של הנערים הבורים הללו..זה רק מעורר יותר שנאה ליהודים שבאים באמת ובתמים להתפלל אצל הצדיק.חבל מאוד שזה קורה

6

מי שעושה כאלה מעשים צריך שידע את חומרת מעשיו ואת ההשלכות למעשים מסוכנים מסוג זה, מי שבסוף סובל מזה הם בעיקר חסידי ברסלב שמגיעים לאומן בראש השנה או באמצע השנה ומקבלים יחס של פושעים ופורעי חוק, ואף זה יוצר מצב כאילו חסידי ברסלב משתלטים על אומן ועושים שם כרצונם בניגוד לחוק ואינם מתחשבים ברגשות התושבים צריכים להוקיע את המעשים הללו כדי שלא ישנו בעתיד, בזמן רבינו הקדוש לא שמענו מעולם שהברסלברס התגרו באוקריינים או שברו להם צלבים וכיוצ"ב ובאמת השלום הזה הביא שאפילו הגויים ידעו מגדולתו העצומה של רבינו והיה להם רגשות כבוד כלפי רבינו ותלמידיו רק אם נחיה איתם גם אנחנו בשלום ובהבנה תוך שימת לב לרגשותיהם, גם הם יחזירו לנו באותו מטבע ויהיה להם יראת כבוד כלפינו ובעיקר כלפי הצדיק!!

5

איך אפשר לסבול את הטומאה הזאת שם? ואיך לא מחבלים בזה פעמיים ביום? שהשגריר יתנצל קודם כל למה מתנכלים ליהודים במקום בכוונה תחילה להפריע את שלוותם! בשביל זה אתה שגריר ישראל? כדי שתגן על המתעללים ביהודים?

4

זה לא במדינת ישראל אז למה לעשות את זה? אגב, גם במדינת ישראל לא צריך לעשות את זה. איש איש באמונתו יחיה. כל שכן במדינה אחרת, אתם מתארחים במדינה זרה ויורקים לבאר ממנה אתם שותים? וזו לא פעם ראשונה. אני מקווה שהמקומיים לא יעשו משהו ליהודים שבאים לשם. מצד שני, הלוואי שיתפסו את הבחורים האלו ויושיבו אותם קצת זמן בכלא. זו אולי תהיה נקודת המפנה של הבחורים הרעים שמגיעים לשם.

3

זה מה שצריך לעשות כל הכבוד

2

לא טוב שעשו את זה בגלל שהיהודים באומן סובלים אחרי זה אבל כן צריך לפעול בדרך חוקית שיורידו את זה

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.