בעיתון ידיעות אחרונות מדווחים כי הזמר המפורסם קובי פרץ חזר בתשובה

הזמר קובי פרץ חזר בתשובה • בעיתון ידיעות אחרונות מדווחים כי הזמר המפורסם קובי פרץ חזר בתשובה, הפעם לא מדובר רק בתהליך התחזקות, הזמר קובי פרץ מסתובב עם ציצית מתחת לבגדיו, שומר שבת ולומד תורה אצל הרב ארוש שליט”א

הזמר קובי פרץ עם הרב ארוש שליט"א | צילום מתוך הסרט

בעיתון ידיעות אחרונות מדווחים כי הזמר המפורסם קובי פרץ חזר בתשובה, בעיתון נכתב כי הפעם לא מדובר רק בתהליך התחזקות, הזמר קובי פרץ מסתובב עם ציצית מתחת לבגדיו, שומר שבת ולומד תורה אצל הרב ארוש שליט”א קובי פרץ אומר בראיון לכתב העיתון: “לאחרונה אני לוקח את הבן הגדול איתי לבית הכנסת, אנחנו עושים קידוש בשישי והבדלה במוצאי שבת. לפני שבועיים הוא בא ואמר לי:” אבא אני רוצה ציצית, הייתי עם דמעות בעיניים. למחרת קניתי לו ציצית קטנה, סידור וכיפות”.

לפני כחודש שודר בערוץ 20 סרט תיעודי המתעד מפגש מרתק בין שתי דמויות בולטות בתרבות הישראלית-יהודית: הזמר קובי פרץ והרב שלום ארוש. בסרט, מתלווה הזמר קובי פרץ למסע בירושלים עם הרב שלום ארוש שליט”א, קובי מגלה שיר מרוקאי ישן שביצע אביו בשנת 1970, הוא מחליט להיכנס לאולפן ההקלטות ולהופכו לדואט, את התוצאה הוא משמיע לרב שלום ארוש שליט”א. בהמשך הסרט, נוסעים פרץ והרב לקבר שמואל הנביא בי-ם ולמקומות אחרים – ובין לבין מגוללים שיחת נפש. קובי מספר לרב מה גרם לו להחליט לשמור על חיי הנישואים שלו, מה מפריע לו בעולם המוסיקה, מתי הוא פונה להתייעצויות עם רבנים. הרב ארוש מגולל ומספר לקובי את תהליך חזרתו בתשובה ומה להערכתו מושך אליו אנשים מכל רחבי העולם. הסרט מסתיים בדואט שמקליטים השניים.

הרבה שנים לקח לקובי פרץ להגיע למעמד של כוכב. מאז ועד היום פרץ מצליח לשמר את מעמדו כאחד מכוכבי הזמר הים תיכוני הגדולים ביותר. תקליטיו נמכרו בעשרות אלפי עותקים והפכו אותו לאחד הזמרים הפופולארים בישראל.

 

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.