בעידודם של זקני וחשובי אנ"ש קמפיין השתיקה ההיסטורי ממשיך במלוא עוזו!

קמפיין השתיקה ההיסטורי ממשיך במלוא עוזו! בעידודם של זקני וחשובי אנ"ש שליט"א שדחפו באברכים אשר קיבלו על עצמם את המיזם המבורך, הוחלט פה אחד על המשכת ההגרלה ההיסטורית עד לראש חודש חשוון תשע"ט

ירח השתיקה

גדולי וחשובי ברסלב שליט"א קבעו: "ירח השתיקה"

 

קמפיין השתיקה ההיסטורי ממשיך במלוא עוזו, כאשר מועד ההגרלה נקבע על ראש חודש חשוון תשע"ט, כאשר ניתן בכל ימי החודש לצבור שעות של שתיקה. מי יכול לשער שעות של שתיקה נעימה ביום הילולת הרבי הגדול זיע"א, מי יכול לפאר נעימת תענית הדיבור בשעות ימי בין הזמנים.

 

לאחר שבימי ראש השנה הצטרפו אלפים למנגינת השתיקה, מעדכנים הפעילים על פעילות ענפה ב"קו השתיקה", שם כבר הצטברו עד הנה רבבות שעות של שתיקה.

 

בעידוד זקני וחשובי אנ"ש שליט"א שדחפו באברכים שקיבלו על עצמם את המיזם המבורך, הוחלט פה אחד על המשכת ההגרלה ההיסטורית עד לראש חודש חשוון תשע"ט, שתתקיים בנוכחות עו"ד שומרון שיכריז על הזוכה הגדול בפרס הגדול 15.000 ש"ח במזומן, ועל עוד עשרות זוכים בפרסים יקרותיים, כגון, ש"ס עוז והדר", כרטיסי טיסה, ימי נופש משפחתיים, כלי כסף ומגוון מתנות.

 

כל פרטי ההגרלה, דרכי ההצטרפות והמתנות, פרוסות בגליון "השתיקה" ההיסטורי שהופץ ברבבות עותקים לקראת הנסיעה הגדולה אומנה. לקבלת הגליון ולהצטרפות ניתן לפנות בדוא"ל: shtika148@gmail.com וכמובן, הדרך המרכזית להצטרפות: "קו השתיקה" 02-30-11-950

 

מבני ביתו של הרה"ח רבי שמעון שפירא שליט"א  נמסר שהגליון ההיסטורי לא סר מעל שולחנו, והפליג מאד בגדולת השתיקה כפי שהיא מוצגת בגליון ההיסטורי, המעודדת את שאר כל עצות רבינו, כשיחת חברים ודיבור שכולה שתיקה, מתוך מנגינה נעימה, לכו והביטו בגליון ההיסטורי, ויאירו עיניכם.

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.