בסכום קטן: סידור בעל ערך היסטורי עצום בחסידות ברסלב, יכול עכשיו להיות שלך!

נכדיו של גדול חסידי ברסלב מהדור הקודם הרה"צ רבי שמואל הורביץ זצ"ל מקדישים במתנה את סידור התפילה המקורי של הסבא קדישא לשותף שייקח חלק בהפצה – תמונות מהסידור המקורי

הסידור המקורי לצידו ר' שמואל הורביץ לאחר שיחרורו מהשבי הירדני // צילום: המשפחה ומכון הר המור

נכדיו של הרה"צ רבי שמואל הורביץ זצ"ל מקדישים במתנה את סידור התפילה המקורי של הסבא קדישא לשותף שייקח חלק בהפצה, כך על פי ההודעה שפורסמה על ידי אחד מבני משפחתו, וזה לשון ההודעה:

"הזדמנות פז שלא תחזור – לחסידי ברסלב בארץ ובעולם.  השבוע חל יום פטירתו של הרה"ח ר' שמואל הורביץ זצ"ל מדמויות ההוד של חסידות ברסלב במאה הקודמת. מחבר הספרים הידועים 'ימי שמואל' 'ציון המצוינת' ועוד. מסירות נפשו להיות על ציון רבנו כמעט ועלתה בחייו, כשנתפש על ידי הרוסים ונחשד בריגול. סידור התפילה אשר התפלל ממנו במשך שנות חייו – סידור הספוג בדמעות טהורות וקדושות – בעל ערך היסטורי עצום בקרב חסידי ברסלב, יכול עכשיו להיות שלך!

נינו של הרב שמואל הורביץ, עמל במשך שנים ארוכות על יצירת פאר – ספר מרתק [שני כרכים מפוארים] ובו דברי תורה ופניני חיזוק מתוקים המיוסדים על דברי רבינו הקדוש רבי נחמן מברסלב ותלמידיו בכל הדורות, בשפה ערוכה וקולחת, מעוררת ומחזקת, לפי סדר פרשיות השבוע. עלות ההוצאה לאור עומדת על חמישים אלף ₪, כאשר למעלה משליש מהסכום כבר הושג!.

בסיום ההודעה נכתב:"למען מפעל חייו, מוכן הרב הורביץ לתת במתנה את סידורו הקדוש של סבו ליהודי שיזכה להשלים את הסכום כדי שספרו המחזק המלא בדעת רבינו הקדוש יוכל לצאת לאור העולם. הספר מעוטר בהסכמותיהם של גדולי ישראל ורבני ברסלב. מצורפים כאן תמונות – הרב שמואל הורביץ, והסידור הקדוש. לפרטים נוספים צרו קשר"

 

תגובות

ווווואווו

2

אך יוצרים קשר ?

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.