בסיוע מסוק וסוכן חרוץ: פחות מ-24 שעות למסע הקודש של האדמו"ר מספינקא לאומן

בסיוע מסוק וסוכן נסיעות חרוץ • כך הצליח האדמו"ר מספינקא שליט"א לערוך את מסע ביקרו הראשון בציון רבי נחמן מברסלב באומן שהגיע לסיומו פחות מ-24 שעות • כל הפרטים בכתבה

האדמו"ר מספינקא שליט"א בסיום המסע באומן // צילום: באדיבות המצלם

בסיוע מסוק וסוכן נסיעות חרוץ – כך הצליח האדמו"ר מספינקא שליט"א לערוך את מסע ביקרו הראשון בציון רבי נחמן מברסלב באומן שהגיע לסיומו פחות מ-24 שעות.

כזכור, שבוע שעבר יצא כ”ק האדמו”ר מספינקא שליט”א לראשונה למסע קודש ייחודי בכדי לשאת תפילה בקברו של רבי נחמן מברסלב זיע”א באומן, האדמו”ר הגיע בליווי נגיד המוסדות ר’ שלום ברוינשטיין הי”ו שהגיע מניו יורק עם בנו לפני גיל שבע, ועם חתנו ר’ דוד דייטש שליט”א. האדמו”ר והמלווים הגיעו לפנות בוקר לציון רבינו הק’ שם ערכו את התיקון המיוחד על פי צוואת רבינו הק’,  לאחר תפילת שחרית עם הנץ החמה המתין להם מסוק שלקח אותם חזרה לשדה התעופה בקייב ומשם חזרה לארץ ישראל.

המסע של האדמו"ר שליט"א עבר בהצלחה רבה לשביעות רצונם של המארגנים, והגיע לסיומו בזמן קצר במיוחד – פחות מ-24 שעות עד לנחיתתו של האדמו"ר חזרה בישראל, צוות המארגנים, הגבאים, וחסידי ספינקא בארה"ק מנצלים את הבמה, ומבקשים להודות לסוכן הנסיעות ר' מיכאל דוייטש מנכ"ל 'אומן טורס' שהפיק את המסע הלוגיסטי והמורכב במקצועיות ובהצלחה רבה.

צפו בתמונות 

מסוק מאומן לקייב

מסוק מאומן לקייב

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י' שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.