חדשות אומן

במבצע בדיקת סת”ם שנערך בציון התגלה כי חסיד ברסלב לא הניח תפילין מעולם

במבצע בדיקת סת”ם שנערך בציון רבינו הק’ באומן ע”י הסופר ר’ חיים גלינסקי הי”ו התגלה כי חסיד ברסלב מתושבי העיר אומן שלא זכה שנים ארוכות להיפקד בבנים בדק את התפילין ומצא כי ב’תפילין של ראש’ חסרה המילה ‘בכור’

ר' חיים גלינסקי הי"ו בציון רבינו הק' | באדיבות המצלם

הרב ר’ חיים גלינסקי הי”ו מבחירי סופרי הסת”ם הבינלאומיים נודד ברחבי הגלובוס ומבצע בדיקת תפילין ומזוזות עבור יהודים המתגוררים במקומות נידחים ברחבי העולם.

בדרכו ליעדים מרוחקים אלו דואג ר’ חיים להזמין כרטיס טיסה שחניית הביניים תהיה דרך העיר קייב שבאוקראינה, בכדי שיוכל להגיע ולשאת תפילה בציון רבינו הק’ באומן.

הפעם החליט ר’ חיים לערוך את מבצע בדיקות התפילין ומזוזות באומן, סמוך לציונו של רבי נחמן מברסלב זיע”א וזאת, בכדי לזכות בתפילין ומזוזות כשרים למהדרין, גם את אנשי שלומינו המתגוררים באומן . חשוב לציין כי ר’ חיים עורך ומבצע את הבדיקות במקום.

חסיד ברסלב המתגורר באומן שראה את פעילותו של ר’ חיים, החליט לבצע את בדיקת התפילין שלו שאותם הוא מניח מדי יום. אך לדאבון לב – תוצאת הבדיקה שביצע ר’ חיים הראו כי אותו יהודי לא הניח תפילין מאז הבר מצווה – במשך 12 שנה!! ב’תפילין של ראש’ של אותו חסיד ברסלב נמצא כי חסרה המילה ‘בכור’, מה שהתברר לאחר מכן, כי שנים ארוכות לאחר נשואיו עדיין לא זכה להיפקד בבנים.

אנו מחזקים את ידי הרב ר’ חיים גלינסקי הי”ו שיזכה וימשיך לזכות את אחינו בית ישראל בכל אתר ואתר למצוות סת”ם בכשרות ובשלימות אכי”ר.

להזמנות בכל מקום בארץ ובחו”ל גם בפינות נידחות בעולם, אליו הוא מגיע ניתן להתקשר ל- 0527677401

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.