בית כנסת ברסלב חדש ע"ש רביה"ק בשכונת רמת בית שמש ג' 2 ההולכת ומתפתחת

בית כנסת ברסלב על שם רבינו הקדוש הוקם בשכונה החסידית החדשה של רמת בית שמש ג' 2 – תושביה הראשונים של קהילת ברסלב כבר התאכלסו – האכלוס צפוי לגדול לכ-200 משפחות מאנ"ש

הקרוואן הזמני של קהילת ברסלב החדשה // צילום: באדיבות המצלם

תושביה הראשונים של קהילת ברסלב אנ"ש בשכונת רמת בית שמש ג' 2 ההולכת ומתאכלסת, התכנסו לסעודת הילולת מוהרנ"ת בהתרוממות הרוח מיוחדת במינה.

בני החבורה הקדושה התאספו סביב שולחנות מלאים כל טוב בקראוון הזמני המשמש לפעילות הקהילה לעת עתה. הרה"ח ר' אשר זעליג מרגלית שליט"א, הלהיב את הציבור בגודל מעלת המשכת אורו של מוהרנ"ת בעולם ובפרט בשכונה החסידית החדשה, ובדגש על מעלת התפילה בביהכנ"ס ע"ש הצדיק.

בני החבורה המונים כעת כעשרים משפחות, עוררו לפעול להרחבת הפעילות התורנית מעבר לתפילות השבת המתקיימות ב"ה כבר שבוע שלישי מאז החל האיכלוס.

כמו כן החלו לדבר על עניין מבנה הקבע האמור לשמש את בני הקהילה שאמורה לגדול במעל מאה משפחות עד תקופת פסח ובהמשך להגיע לכ-200 משפחות, מדובר במבנה קבע מכובד שכבר נמצא בהליכים מול העירייה בעניין אישורי בניה וכו, ובע"ה יהיה מקום מכובד להשראת השכינה והפצת תורת רביה"ק.

חברי ועד בית הכנסת עוררו על חשיבות העניין של להיות שותף ולקחת חלק בהפצת אורו של רבינו במקום צמא כזה לחיות דקדושה. בפרט בדברים הנצרכים כעת (ספר תורה, תשתיות חשמל ומים קבועים, בניית בית כסא וכדומה) המעוניינים ניתן לפנות ליחיאל אברהם זיסמן 0583232983

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.