חדשות אומן

בימים אלו מופץ המגזין המושקע מבית מכון “בקודש הקדשים”

בימים אלו מופץ בפריסה רחבה וגדולה המגזין המושקע מבית מכון “בקודש הקדשים”, שפונה לכלל החוגים והעדות מקרב המתקבצים לימי הקיבוץ הקדוש באומן, לעורר לבם על שמירת הצביון העילאי בבית הציון הק’ בימי ראש השנה – המגזין מכיל מאמרים מרתקים, מסותתים על פי תורת הרחמן האמיתי ותלמידיו,

עלון "בקודש קודשי"

בימים אלו מופץ בפריסה רחבה וגדולה המגזין המושקע מבית מכון “בקודש הקדשים”, שפונה לכלל החוגים והעדות מקרב המתקבצים לימי הקיבוץ הקדוש באומן, לעורר לבם על שמירת הצביון העילאי בבית הציון הק’ בימי ראש השנה. המגזין מכיל מאמרים מרתקים, מסותתים על פי תורת הרחמן האמיתי ותלמידיו, והוא מתלווה לקמפיין ממושך שהחל לפני כשלושה שבועות, סביב המסר המרכזי: “מי שיודע, לא מדבר”. כי “בקודש הקדשים מחפשים רק אור”.

בתוכן:

מי שיודע שלא יודע – מאמר מקיף מאת הרה”ח ר’ יעקב נתן אנשין – יש את אומן המוכרת, ויש את אומן המסתורית, שעליה כמעט אין אנו יודעים מאומה. בימינו, גם מי שעיניו עדיין עיני בשר מגושמות, יכול גם הוא להבין מרחוק שמשהו עצום קורה כאן באומן. “אשר באמת איני יודע כלל עוד עד היכן הדבר מגיע”. מי שיודע שאינו יודע, לא מדבר.

בנינים נפלאים – הרופא הגדול קיבל את הראש השנה במתנה, להבטיח לכל המתקבצים אליו מתנת חיים: שביל מיוחד להאילן הגדול, שבהגיע האדם לשם הוא נהפך באחת לשמח ומאושר, נטוע בגבולו ללא פגע. אין מתנה גדולה מזו | ככל שהמתקבצים על ציונו מקפידים יותר בשמירה יתירה על כלי הדיבור, כך הולכים ונכללים יותר בשורש תיקון העולם ובנייני הגאולה הנפלאים הנבנים כאן ועכשיו בימי הקיבוץ הקדושים באומן | “ועתה אני נותן לכם זאת במתנה שתהיו כמוני” | מאמר עיוני השווה לכל נפש.

הרבי חי – ההשארה: גולת הכותרת של ההשארה, היא מקום מנוחתו הקדושה. בשונה מצדיקים אחרים, הרבה רבינו לדבר בחייו אודות קדושת מקום קברו לאחר הסתלקותו, וכפי שהעיד בעצמו שמקום זה מוכן עבורו מששת ימי בראשית, ושם בחר לעצמו לעסוק בתיקון הנפשות, ולהחזיר כל העולמות אל תיקונם המושלם. | באותם הארבע אמות הקדושות של הציון הקדוש | תיאור מהנהגת זקני הדורות עברו בהתהלכם בבית הציון.

סוד הישועות כוחו של ה”קוויטעל” – שלהי שנת תשע”ה, בימי אלול הקדושים, כשכלל חסידי ברסלב מתכוננים בהתרגשות לקראת הנסיעה אל הצדיק לאומן, עלו שליחי ‘מכון בקודש הקדשים’ אל כמה וכמה מרבני ומשפיעי אנ”ש שליט”א, להראות להם את “קויטל הישועות”, ולבקש את חוות דעתם לענין קדוש זה | מה בדיוק קרה שם? | רשמים מרגשים מבתי גדולי אנ”ש דברסלב

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.